Вибрані фільтри

Шини Bridgestone Blizzak DM V2

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Bridgestone Blizzak DM V2 - надійний партнер позашляховика

Водії зі стажем рекомендують обирати зимові шини для позашляховиків, спираючись на здатність шини протистояти зимовим викликам, а передусім це снігу та товстій льодяній кризі. Саме тому резина Bridgestone Blizzak DM V2 ідеально підпадає під ці вимоги, згідно багатьох тестувань в зимову пору року.

Що робить особливим Blizzak DM V2 Bridgestone для клієнта?

Виробник надав зимовій шині багато унікальностей і позитивних характеристик, які покращуватимуть умови проходження по засніжених чи обледенілих дорогах. Зокрема мова йде про направлений рисунок з великою кількістю блоків. Це допомагає при будь-яких погодних умовах забезпечити автомобілю високе зчеплення та керованість, що дає стабільну і впевнену поведінку автомобіля на дорозі.
За інформацією виробника, компанія під час виготовлення Bridgestone Blizzak DM V2 використовувала надсучасні технології та останні напрацювання. Зокрема, унікальна форма і місцезнаходження блоків протектора створювались із застосуванням сучасного комп'ютерного обладнання. Згідно цього, густа ламінація кожного елементу протектору відповідає за високі зчеплення на різноманітних типах зимових поверхонь.

Технічні особливості Bridgestone Blizzak DM V2

Виробник приділив особливу увагу плямам контакту, збільшивши їх площу, по якій в свою чергу тиск буде розподілятися рівномірно. В медіальній зоні розміщені трикутні блоки, котрі відповідають за майже миттєвий вивід вологи з пятен контакту. Завдяки цьому, виробник говорить, що шина миттєво очищається від снігу та льодового пилу, відсутність яких покращує і керованість автомобілем, і зчеплення з дорогою.

Купити шини Bridgestone Blizzak DM V2

Зробити свій правильний вибір і все таки купити резину Bridgestone Blizzak DM V2 можна вдало, скориставшись нашим сайтом, де отримавши всю необхідну інформацію, можна лише в декілька кроків зробити покупку. Ціна за Bridgestone Blizzak DM V2 теж відповідатиме очікуванням тим, хто цінує якість та надійність зимових гум.

Порівняти до 4 товарів:

з 57
Ще 20 результатів
з 57
На правах реклами
Догори