Вибрані фільтри

Легкові Всесезонні шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Всесезонні шини: основні переваги

Сьогодні на світовому ринку можна знайти літні, зимові та всесезонні шини. Літня гума використовується водіями, коли позначка рухається вище +7, зимова – навпаки, коли на термометрі менше +7. Всесезонна гума вважається компромісом для тих водіїв, які живуть у помірному кліматі та не мають змоги вчасно перевзувати авто. Резина всесезонка надає безпечний рух у холодні часи та зручне пересування влітку. Головна перевага таких шин в тому, що вони досить економічні. Їхня ціна близька з цінами на літню гуму, до того ж водій не повинен постійно перевзувати свій транспорт. Окрім цього, шини всесезонка мають особливий дизайн протектора, досить схожий із тим, що є на зимовій гумі. Тобто всесезонна резина має достатню кількість канавок, які дозволять безпечно пересуватися навіть взимку на вологій та заледенілій дорозі.

Всесезонка: економне рішення

На шини всесезонні ціна завжди залишається доступною. Купити шини всесезонні має автолюбитель, який проживає в зоні, де немає досить суворих зим. Така гума зустрінеться з труднощами на дорозі з дуже щільним снігом. Проте, варто зазначити, що всесезонна гума гарно поводить себе на міських дорогах. Тому, якщо досвідчений водій пересувається лише містом, шини всесезонні підійдуть навіть для нашого клімату. Варто лише не упускати з уваги рівень зношеності гуми та вчасно змінювати комплект всесезонки на новий. Купити резину всесезонку – означає забути про постійну зміну шин на власному авто.

Розробники всесезонної гуми велику увагу звертають на дизайн протектора. Це зумовлено потребами таких шин, які водії використовують як влітку, так і взимку. Щоб колеса були стійкими до аквапланування та слешингу, розробники виготовляють шини з середніми показниками. Високоякісна всесезонна резина не плавиться під час спеки та не мерзне на холоді.

Всесезонна гума: надійність на міських дорогах

Виробники всесезонки зазначають, що таку гуму краще використовувати там, де температура не опускається нижче нуля або у місті, де дороги після снігу якісно очищуються. До того ж, влітку у країнах з надвисокою температурою така гума влітку є надм’якою. Безперечно, всесезонна гума поступається літній та зимовій. Вона не може стовідсотково її замінити. Проте, водії, які не є прихильниками високих швидкостей та переважну більшість часу проводять за кермом у місті таке рішення буде доречним. Всесезонна гума – це ідеальне рішення для економії не лише грошей, але й часу.

Порівняти до 4 товарів:

з 1187
Ще 20 результатів
з 1187
На правах реклами
Догори