Вибрані фільтри

Шини Michelin

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Michelin - кращий фахівець в своїй справі

Символ Michelin відомий далеко за межами своєї країни. Хто не знає цього маленького чоловічка, який був водночас і товарним знаком компанії, і її фірмовим логотипом, і рекламним героєм?

Історія резини Michelin

Французький концерн Michelin бере свій початок в 1889 році, коли брати Мішлен придбали завод по переробці каучуку. Брати вважалися одними з перших послідовників по виробництву пневматичної шини для велосипеда і автомобіля. Це сталося в 1895 році, коли компанія, в якості тестової версії, оснастила один зі своїх автомобілів пневматичними шинами і відправила на легендарні гонки Париж-Бордо-Париж. З тих самих пір успіх цього бренду не слабшає. Поряд з шинами для легкового і вантажного транспорту, а також мото-і велошин, компанія Michelin з 1981 року виробляє авіаційні шини, і додатково має в своєму асортименті шини для сільськогосподарської техніки, спецтранспорту та космічних кораблів.

Асортимент шин Michelin

До технічним досягненням Michelin в області шинної індустрії слід зарахувати також виробництво перших шин низького тиску, зигзагоподібний малюнок протектора, радіальної шини зі сталевим кордом, а також новинку того часу - безкамерну шину. В ході свого розвитку Michelin постійно реалізує нові концепції своїх розробок і удосконалює їх. До останніх новинок компанії відносяться такі продукти, як, наприклад, літня шина Michelin Pilot Sport 3 або зимова шина Alpin A 4 для легкового транспорту. Шини цього бренду постійно тестуються незалежними компаніями і завжди оцінюються дуже високо. Наприклад, у 2010 році за оцінкою краш-тесту ADAC зимові шини Michelin Primacy Alpin PA3 отримали за своїми характеристиками найвищу оцінку, а модель літніх шин Energy Saver зайняла в 2012 році друге місце. У своєму виробництві Michelin робить упор на критерій безпеки, зносостійкості і низького споживання палива. Розробляючи продукцію, Michelin приділяє підвищену увагу питанням захисту навколишнього середовища і клімату. Поряд з ""зеленими шинами"" Michelin, що дозволяють знизити опір коченню і таким чином значно зменшити витрату палива, компанія, спільно з форумом Challenge Bibendum підтримує розвиток екологічно чистих транспортних засобів.

У 2012 році компанія Michelin була двічі удостоєна нагороди ""Кращий виробник шин року""

Порівняти до 4 товарів:

з 1503
Ще 20 результатів
з 1503
На правах реклами
Догори