Вибрані фільтри

Позашляхові шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Як вибрати шини для позашляховиків

Хочете повністю розкрити потенціал вашого кросовера? І не бажаєте витрачати купу часу на підбір всюдихідної гуми і переплачувати за бренд шин для suv? Тоді вам варто запам'ятати кілька простих правил про те, як вибирати шини для позашляховиків.

Позашляхова гума. Типологія

На даний момент навіть в модельних лінійках найвідоміших і дорогих торгових марок не існує універсальних в цільовому плані покришок для позашляховиків. Позашляхова резина ділиться на три типи:

  • Міські позашляхові шини. Гума, що забезпечує максимальне зчеплення з дорогою і керованість автомобілем на асфальтованих дорогах. Природно, завдяки своїм габаритам, кросовер, «взутий» в міську гуму буде цілком переконливий в умовах розбитої траси або сільських стежок. Однак ефективність ходу буде помітно знижуватися на цьому бездоріжжі.
  • Шини для кросоверів класу люкс. Гума даного типу може коштувати навіть в 1,5 рази більше, ніж шини для всюдиходів. Однак покупець оплачує не стільки ходимість або довговічність, скільки комфорт при їзді. Така позашляхова резина має спеціально продуманий, безшумний малюнок протекторів, і підходить в основному для міських умов.
  • Шини для бездоріжжя. Головними відмітними особливостями тут будуть каркасна конструкція і нерівний широкий узор на протекторі. Цей варіант оптимальний для водіїв, які здійснюють часті поїздки за місто в будь-яку погоду.

Універсальність і маркування

Щоб знайти гуму для позашляховиків, яка б забезпечила максимальну свободу пересування в різних умовах, необхідно ретельно вивчити типометри конкретного авто. Другим кроком буде знаходження компромісного варіанту гуми для бездоріжжя і шин з хорошою ходимістю на асфальтовому покритті.

  • Найчастіше таким компромісом називають шини 4х4. І дійсно, даний різновид може забезпечити відмінну ходимість практично на будь-якому покритті і в будь-яку погоду. Однак тільки в тому випадку, якщо правильно підібрати їх по маркуванню.
  • HP або High Performance – це шини для кросоверів класу люкс.
  • Шини для позашляховиків HT (Half Terrain) підходять як для масивних авто, так і для більш елегантних моделей. Забезпечують хороше зчеплення на асфальті і грунтових дорогах.
  • Позашляхова резина AT (All Terrain) з прорізним візерунком протекторів відмінно поводиться на різних покриттях, проте знижує рівень безпечної швидкості.
  • Шини для всюдиходів MT (Mud Terrain) з максимальним захистом від проколів і порізів забезпечують прекрасне зчеплення і відмінну керованість навіть на глиняних або гірських дорогах.

Порівняти до 4 товарів:

з 5502
Ще 20 результатів
з 5502
На правах реклами
Догори