Вибрані фільтри

Позашляхові шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Маркування ЄС


до

Продавець

Додатково

Результати тестів

до

Цінова категорія

Як вибрати шини для позашляховиків

Хочете повністю розкрити потенціал вашого кросовера? І не бажаєте витрачати купу часу на підбір всюдихідної гуми і переплачувати за бренд шин для suv? Тоді вам варто запам'ятати кілька простих правил про те, як вибирати шини для позашляховиків.

Позашляхова гума. Типологія

На даний момент навіть в модельних лінійках найвідоміших і дорогих торгових марок не існує універсальних в цільовому плані покришок для позашляховиків. Позашляхова резина ділиться на три типи:

  • Міські позашляхові шини. Гума, що забезпечує максимальне зчеплення з дорогою і керованість автомобілем на асфальтованих дорогах. Природно, завдяки своїм габаритам, кросовер, «взутий» в міську гуму буде цілком переконливий в умовах розбитої траси або сільських стежок. Однак ефективність ходу буде помітно знижуватися на цьому бездоріжжі.
  • Шини для кросоверів класу люкс. Гума даного типу може коштувати навіть в 1,5 рази більше, ніж шини для всюдиходів. Однак покупець оплачує не стільки ходимість або довговічність, скільки комфорт при їзді. Така позашляхова резина має спеціально продуманий, безшумний малюнок протекторів, і підходить в основному для міських умов.
  • Шини для бездоріжжя. Головними відмітними особливостями тут будуть каркасна конструкція і нерівний широкий узор на протекторі. Цей варіант оптимальний для водіїв, які здійснюють часті поїздки за місто в будь-яку погоду.

Універсальність і маркування

Щоб знайти гуму для позашляховиків, яка б забезпечила максимальну свободу пересування в різних умовах, необхідно ретельно вивчити типометри конкретного авто. Другим кроком буде знаходження компромісного варіанту гуми для бездоріжжя і шин з хорошою ходимістю на асфальтовому покритті.

  • Найчастіше таким компромісом називають шини 4х4. І дійсно, даний різновид може забезпечити відмінну ходимість практично на будь-якому покритті і в будь-яку погоду. Однак тільки в тому випадку, якщо правильно підібрати їх по маркуванню.
  • HP або High Performance – це шини для кросоверів класу люкс.
  • Шини для позашляховиків HT (Half Terrain) підходять як для масивних авто, так і для більш елегантних моделей. Забезпечують хороше зчеплення на асфальті і грунтових дорогах.
  • Позашляхова резина AT (All Terrain) з прорізним візерунком протекторів відмінно поводиться на різних покриттях, проте знижує рівень безпечної швидкості.
  • Шини для всюдиходів MT (Mud Terrain) з максимальним захистом від проколів і порізів забезпечують прекрасне зчеплення і відмінну керованість навіть на глиняних або гірських дорогах.

Порівняти до 4 товарів:

з 6561
Ще 20 результатів
з 6561
На правах реклами