Вибрані фільтри

Шини Kumho

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Шини Kumho: багаторічний досвід південнокорейського виробника

Шинний ринок на сьогодні презентує надзвичайно різноманітний вибір продукції від великої кількості брендів. Це у свою чергу породжує неабиякі труднощі підбору. Більшість водіїв надає перевагу тим брендам, які позиціонують себе як надійні та якісні вже не одне десятиріччя. Серед таких брендів яскраво виділяється Кумхо. Шини Kumho належать південнокорейському виробникові, який активно займається шинною діяльністю протягом останніх 50 років. Якщо дослідити історію бренду, то можна дізнатись, що Кумхо була започаткована в 1960 році. З того часу керівники фірми не припиняють розвиток, адже націлені на результат. Спочатку бренд активно завойовує азійський ринок, а вже на початку 21 століття зарекомендував себе і на світовій арені. Сьогодні резина Kumho позиціонує себе як безпечну, якісну та надійну.

Шини Кумхо виготовляються з використанням особливої суміші, яка вдало поєднує в собі природні та штучні матеріали. Така суміш дозволяє зробити гуму підвищеної стійкості до зносу та надзвичайної якості. Завод Кумхо постійно проходить переоснащення, а працівники вміло користуються інноваційними технологіями. Це дозволяє компанії виготовляти якісні та модні новинки, догоджати навіть найпримхливішому водієві. Уся резина Кумхо може по праву іменуватись комфортною та економічною. Це пов’язано з тим, що шини Кумху демонструють маленький опір коченню, що гарантує підвищену економії палива.

Резина Kumho: обирай для свого авто найкраще

Резина Kumho ціна якої залежить від сезонності та типорозміру, представлена в широкому асортименті. Купити шини Kumho можна для експлуатації в літній та зимовий сезони. Уся сезонна резина Кумхо відрізняється рецептурою суміші та дизайном протектора. Так, літня резина Кумхо більш жорстка. Це дозволяє водієві бути впевненим на дорозі навіть під час страшної спеки, коли здається, що дорожнє покриття плавиться. З шинами Кумхо водії залишиться впевнений у зносостійкості та безпеці під час подорожі транспортним засобом. Зимові шини Kumho ідеально пристосовані до надзвичайно низьких температур. Поєднання синтетичних та природних матеріалів, унікальна рецептура, дозволили працівникам Кумхо виготовити еластичну гуму, яка залишається піддатливою у морозні дні. Проте використання такої гуми у спеку є небезпечним. Усі шини Кумхо оснащені гідною дренажною системою, тому водій може спокійно пересуватись під час дощів та снігопадів – вода та талий сніг будуть відводитись вчасно. Низький рівень внутрішнього шуму дозволить зробити мандрівку транспортним засобом більш комфортною. Резина Kumho гарантує безпечне, комфортне та економічне пересування.

Порівняти до 4 товарів:

з 289
Ще 20 результатів
з 289
На правах реклами
Догори