Вибрані фільтри

Шини Pirelli

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Pirelli від майстрів шинної промисловості

Серед справжніх майстрів шинної справи можна виділити бренд Pirelli, який має багаторічний досвід у виготовленні гуми для авто. Резина Pirelli бере початок в кінці дев’ятнадцятого сторіччя і може по праву називатися першокласною. Фірма Піреллі була заснована в далекому 1872 році. Для легкових автомобілів перша шина була випущена в 1901 році. Роки плідної праці дозволили вийти компанії на новий рівень. З часом, Піреллі почав випускати шини не тільки для легкових, але і для позашляхових авто і мотоциклів. І сьогодні компанія не припинає свій шлях розвитку, постійно досліджуючи шинний ринок та потреби споживачів. Це дозволяє фірмі оснащувати своїми шинами авто останніх років та крокувати в ногу з часом, не забуваючи радувати приємними новинками своїх прихильників.

Компанія постійно вдосконалює гумову суміш, що забезпечує не лише комфортну, але й досить тривалу експлуатацію дорожніми покриттями будь-якої складності. Розробники постійно приділяють увагу найважливішим характеристикам, продовжуючи наділяти шини Піреллі відмінними властивостями. Не припиняється вестись і постійний діалог зі споживачем для того, щоб дізнатись, які шини Pirelli найкраще підходять для водії та що варто вдосконалити. Резина Pirelli – це шини надзвичайної якості, виготовлені із унікальної суміші із застосуванням інноваційних технологій

Шини Pirelli – найкраща резина для будь-якого авто

Купити шини Піреллі – зробити гарний вклад у майбутнє. Завдяки тому, що резина Pirelli є надзвичайно зносостійкою, її не треба буде так часто змінювати, як дешеві аналоги. Тобто шини Pirelli – досить розумний вибір для практичного і економного водія, для якого важлива зносостійкість.

Шини Піреллі представлені в і великій кількості типорозмірів. Бренд поставляє шини своїм споживачам для літньої та зимової експлуатації. Головним плюсом цього бренду є те, що на шини Піреллі ціна є доступною, адже виробник зацікавлений в оснащенні своєю продукцією більшості споживачів. На шини Pirelli ціна зазвичай дещо варіюється і залежить від розміру, сезонності та висоти профіля. Здійснювати підбір шин Піреллі варто з урахуванням вантажопідйомності транспорту і посадочних розмірів. Абсолютно вся резина Pirelli проходить автоматизовану перевірку і контроль якості. Тому можна не сумніватися у тому, що шини цього бренду прослужать довго. Завдяки значній кількості підрозділів, плідній праці та спрямуванню на успіх Піреллі представляє своїм споживачам дійсно широкий модельний ряд, а рік із року демонструє водіям новинки, чим дійсно не перестає вражати.

Порівняти до 4 товарів:

з 358
Ще 20 результатів
з 358
На правах реклами
Догори