Вибрані фільтри

Шини Maxxis

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Maxxis: п’ятдесятирічний досвід виробництва

Більшість водіїв має труднощі з підбором автошин, що пов’язано з надзвичайною кількістю брендів. Шинний ринок досить сегментований. Для прихильників бюджетного варіанту, перевіреного роками, найкраще підійде резина Максис. Ця компанія з’явилась у 1967 році і продовжує активну роботу ось вже півстоліття. Резина Максис – тайванський бренд, що має 10 заводів. Міцності виробництва розташовані не лише у Тайвані, а й у В’єтнамі, Китаї, Таїланді. Фірма активно співпрацює з провідними виробниками світу, що дозволяє бути їй більш досвідченою. З кінця 80-х років 20 століття компанія почала випускати близько двадцяти мільйонів шин на рік, що стало своєрідним рекордом.

Максіс представляє шини для різних сезонів: літнього, зимового, всесезоння. Всі шини Максіс оснащені міцною конструкцією і мають унікальний малюнок протектора, який враховує потреби сезону. Зимові та літні шини Maxxis мають хорошу дренажну систему. Це дозволяє влітку, під час дощу, та взимку, у дні снігопадів та ожеледі, почуватися в безпеці та уникати аквапланування. Також зимові та літні шини Максіс відрізняються складом гуми. Це зумовлено тим, що еластична резина не підійде для експлуатації влітку, адже при надвисоких температурах просто зітреться. Щоб підвищити зносостійкість, працівники Максіс розробили гуму жорстку. А для зими – навпаки, еластичну, яка не замерзне під час міцних морозів. Шини Maxxis найкраще враховують потреби водіїв та забезпечують комфортне та надійне керування.

Шини Максіс: ціновий сегмент

Шини Maxxis представлені в економ та мідл сегментах, що дозволить оснастити автомобіль кожному, хто цього забажає. Резина Maxxis ціна якої є надзвичайно доступною, має ряд параметрів, які впливають на вартість. Звичайно, різниця в ціні шин даного бренду є незначною. На ціну шини Максіс впливає профільність, розмір, сезонність. Найдорожчою буде шина великого розміру низького профілю для зимового сезону. Головним є те, що придбати шини Максіс зовсім не складно, адже компанія з багаторічним досвідом має налагоджену роботу дилерської мережі, яка працює з поставками на кожен континент. Резина Maxxis – якісна резина за доступною ціною, перевірена часом.

Порівняти до 4 товарів:

з 261
Ще 20 результатів
з 261
На правах реклами
Догори