Вибрані фільтри

Шини 205 55 R16

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Купити резину 205 55 r16 стає ще простіше

Шини 205 55 16 - шини, дуже популярні на ринку. Якісні шини значно можуть покращити життя водіїв. Купівля шини - справа, яка потребує значно більшого часу. Але купити резину 205 55 р16 стало ще простіше через сайт.

Надійність 205 r16 55 та сумісність з автомобілями

r16 205 55 - сьогодні можна знайти у більшості виробників. Шини 205 55 16 виробляють відомі світові бренди такі як Michelin, Goodyear та Bridgestone, а також менш відомих брендів. Шини 205 55 16 ідеально використовують більшість всесвітньо відомих автомобільних брендів, починаючи від Audi, BMW, Alfa Romeo, Citroen, Volvo, Ford.

Шини 205 55 р16 - технічні характеристики шин

Шини, як для сухого, так і для вологого від дощу дорожнього покриття, повинні мати найкращі характеристики зчеплення та гальмування. Основні характеристики цих шин - це склад гуми і конструкція покришки. Провідне місце належить також дизайну протектора і зоні контакту. Відомо, що літні шини мають не глибокі канавки протектора, порівнюючи з зимовими шинами. Літні шини 205 55 р16, як і всі літні шини мають менше ламелей, натомість мають додаткові бічні кромки і глибокі водовідвідні канали, що підвищує зчеплення на мокрій дорозі. Рівень шуму, м'якість та амортизація покришки під-час руху - це ті характеристики, на які теж варто звернути увагу. Вони залежать від хімічних складових суміші для гуми, будови каркасу і дизайну протектора. Окрім того компанії використовують при виробництві шин високотехнологічні гумові суміші, які максимально вдало будуть адаптуватися до температурних показників.

205 55 r16 ціна

Сьогодні купити резину 205 55 r16 можна вигідніше, як ніколи раніше. На вебсайті ціни на r16 205 55 в першу чергу залежать від виробника. Відомі бренди пропонують свої ціни від 1100-1900 грн за шину. Але все залежить від виробника і його спеціальної промоції на ті чи інші шини. Часто можна вибрати дуже якісну шину відомого бренду за помірну ціну саме для вас.

Гарантії літньої шини 205 r16 55

Як вже зазначалося купити резину 205 55 р16 завдяки нашому сайту не складе особливої проблеми. Вибір не обмежується абсолютно нічим. Все залежить від ваших уподобань виробників шин та головним чином фінансовими можливостями. Кожен виробник дає гарантію на свою продукцію, тому купівля стає ще більш успішною. Купити резину 205 55 r16, нагадаємо, можна ще вигідніше, якщо слідкувати за цінами на нашому сайт.

Купівля шин через наш сайт – просто та зрозуміло

Нашим сайтом легко та просто користуватися. Його унікальність і полягає в тому, що завдяки ньому значно спрощується пошук бажаних шин для автомобіля. Це забезпечується простим інтерфейсом веб сайту. Окрім того у клієнтів не буде труднощів з пошуком виробників, адже на сайті представлені майже всі відомі і доступні для широкого кола споживачів виробники гум. Скориставшись нашим вебресурсом ви з легкістю будете користуватися ним і надалі і рекомендувати його своїм близьким та друзям.

Порівняти до 4 товарів:

з 330
Ще 20 результатів
з 330
На правах реклами
Догори