Вибрані фільтри

Шини Continental

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Continental – багаторічний досвід виробництва

Шини Continental (континенталь) виробник виготовляє з далекого 1871 року. Заснована компанія була в місті Ганновер, яке знаходиться в Німеччині. Спочатку підприємство займалось виготовленням гуми на кінні екіпажі та велосипеди. Рік із року компанія вдосконалювалась та розширювала власне виробництво. Вже кілька років потому у покупців з’явилась можливість купити шини Continental (континенталь) для автомобілів. На початку двадцятого століття Continental почала оснащувати своєю продукцією перегонові автомобілі, що дало змогу компанії заявити про себе і на спортивній арені. Вже у 1901 році автомобіль з шинами цієї марки здобуває перше місце на гонках у Ніцці. Зараз резина Continental має одні з найкращих їздових характеристик серед шин такого ж класу. Сьогодні компанія стрімко рухається вперед. Її плідна робота не раз була високо оцінена міжнародними експертами, що підтверджується наявністю у підприємства сертифікатів якості, дипломів та різноманітних нагород. З шинами цього бренду кожен водій зможе почуватися в безпеці та комфорті.

Шини Continental: безпечна та надійна гума

На сьогодні компанія виробляє шини для всіх типів автотранспорту. В модельному ряді Continental можна знайти гуму як для зимового, так і для літнього сезонів. Кожна шина Continental забезпечує надійне керування транспортом та комфортну їзду різними дорожніми покриттями. Шини Continental мають ряд переваг. Уся резина цього бренду виготовлена з якісного матеріалу, що дозволяє підвищити термін її експлуатації. Літня шина континенталь має високий рівень зчіпних якостей, що надає змогу водію впевнено почуватися і на вологих, і на сухих трасах. Крім того, літні шини демонструють низький опір коченню. Така характеристика знижує кількість споживаного палива та говорить про резину цього бренду як про якісну та економічну. Усі шини Continental (континенталь) мають досконалу дренажну систему, що дозволяє вчасно евакуювати воду й уникати аквапланування та слешингу.

Зимові шини Continental (континенталь) відрізняються своєю морозостійкістю. Така резина забезпечує міцне зчеплення та дає можливість кожному водію впевнено керувати транспортом навіть під час ожеледиці. Деякі з зимових моделей мають шипи проти ковзання, конструкції яких досить міцно закріплені в протекторі. Варто зазначити, що така конструкція не руйнує дорожнє покриття. Вся резина Continental позиціює себе як безпечна, якісна, економічна та міцна. Купити шини Continental (континенталь) не важко, адже компанія має добре налагоджену дилерську мережу в усьому світі. Резина Continental – ціна відповідає якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 1050
Ще 20 результатів
з 1050
На правах реклами
Догори