Вибрані фільтри

Шини Firestone

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Firestone від виробника Північної Америки

Досить популярною серед споживачів Америки є резина Firestone, яка заявила про себе не один десяток років тому. Діє на світовій арені компанія вже друге століття. Файерстоун була заснована у 1900 році чоловіком, чиє прізвище було використано для назви бренду. У своїй країні компанія почала одразу ж користуватись успіхом, адже була першою, хто був засновником масового виробництва. Роки йшли, а фірма невпинно розвивалась. Резина Файерстоун використовувалась для оснащення техніки у роки Другої світової. І цей факт, безумно, є свідком її якості. Адже для важкої та військової техніки потрібна гума високої міцності та зносостійкості.

Компанія займається випуском гуми для серйозної техніки і сьогодні, має велику кількість філіалів. Головний офіс компанії знаходиться в штаті Огайо, де і була заснована фірма. Шини Firestone невпинно вдосконалюється науковими співробітниками, які займаються дослідженнями на базі центру. Все це говорить про те, що шини Firestone від американського бренду є надзвичайно міцними, безпечними та комфортними. А їхня якість підтверджується часом та великою кількістю позитивних відгуків від споживачів.

Шини Firestone – це якість, перевірена часом

На шини Файерстоун ціна вражає американською доступністю. Враховуючи той факт, що шини цього бренду є досить популярними та давно відомими, ціна є дійсно приємною. Звичайно, на шини Файерстоун ціна дещо варіюється. Безсумнівно, шини на позашляховик або фургон вийдуть трохи дорожчими. До того ж, на ціну впливає сезонність та висота профілю. Проте не варто забувати, що таке сегментування вартості відбувається в усіх брендах. Головною перевагою шин цього бренду є поєднання якості та доступної вартості. Резина Firestone – ціна безпеки, комфорту та задоволення від керування авто.

Порівняти до 4 товарів:

з 186
Ще 20 результатів
з 186
На правах реклами
Догори