Вибрані фільтри

Шини Michelin Primacy 4

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Маркування ЄС

до

Продавець


Додатково

Конструкція

Купити Michelin Primacy 4 і літо вдасться!

Літня резина Michelin Primacy 4 міцно забезпечила собі місце серед постійних шанувальників шин Мішелен. Багато, хто з автовласників говорить, що саме ця модель повинна була створитися саме у французької компанії Мішеен, адже як відомо компанія вкладає значні ресурси в технологічне покращення своєї продукції протягом вже пів сторіччя.

Primacy 4 Michelin ще вдаліший за свого попередника Primacy 3

В ряді своєї продукції, а саме літніх шин, Primacy 4 Michelin посідають особливе місце, адже як відомо вони є продовжувачами однієї з найвдаліших лінійок довговічних та динамічних шин, які застосовуються для легкових автомобілів. І в компанії Мішелен, і на думку багатьох автовласників, якщо порівнювати з попередньою 3-ю версією Primacy, то Michelin Primacy 4 вже мая значний ряд переваг - підвищення тягово-зчіпних властивостей, росту акустичного комфорту та стійкості до аквапланування.

Для кого ідеальні Michelin Primacy 4?

Дана модель шин найідеальніше себе демонструє саме на відносно рівних дорогах з якісним твердим покриттям. В самій же французький компанії зауважують, що не дивлячись на значну глибину водоевакуаційних каналів, Michelin Primacy 4 все ж таки не має окремо стоячих блоків, а це означає, що її прохідність по бездоріжжю викликає питання. В Мішелен і не приховують особливо, що дана модель все таки була створена так сказати, для побутових поїздок по міським шляхам, а також для мандрівок по міжнародним шоссе.

Технічні особливості моделі

Розробники шини надали протектору асиметричний дизайн. Це дозволило максимально підвищити керованість автомобілем як на мокрій, так і на сухій дорозі. Рисунок протектора був розроблений завдяки сучасному машинному моделюванню, що забезпечило прогнозування поведінки різних елементів протектора за наявності різних обставин.
Шини нараховують три поздовжні ребра жорсткості, які стабілізують траєкторію автомобіля при керуванні, завдяки тому що на їх поверхні знаходяться дрібні нахилені канавки, які й оптимізують тягово-зчіпні властивості та покращують контакт шини з мокрим дорожнім покриттям.

Купити шини Michelin Primacy 4

Купити шини сьогодні не проблема. Але для тих, хто тільки нещодавно став власником автомобіля це може бути справжнім викликом. Наш же сайт пропонує чіткість у виборі гуми. Все що потрібно знати - це розміри вашої шини, і сайт згенерує всі пропозиції за вашим запитом.

Michelin Primacy 4 ціна

Завдяки складу, в який входять селіка та термостійкі присадки, шини Michelin Primacy 4 чудово витримують знос та пошкодження. В підсумку автовласник отримає прекрасне поєднання якості, ціни, технічних можливостей шин за цілком адекватні кошти. Варто також нагадати, що модельний ряд Michelin Primacy 4 представлений розмірами від R14 до 20.

 

Порівняти до 4 товарів:

з 3
з 3
На правах реклами
Догори