Вибрані фільтри

Шини Goodyear EfficientGrip Performance

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Цінова категорія

Швидкість з Goodyear Efficientgrip Performance

З кожним роком кількість прихильників Goodyear Efficientgrip Performance невпинно зростає. Цьому, звичайно, є численні пояснення. Заснована далекого 1898 року в штаті Огайо американська компанія Goodyear Tire & Rubber Company щоразу пропонує своїм клієнтам передові продукти. Не виключенням стала і Goodyear Efficientgrip Performance - модель шин, яка демонструє найкращі технологічні та дизайнерські рішення.

Що робить Efficientgrip Performance Goodyear такою унікальною?

Саме ця літня резина Goodyear Efficientgrip Performance була спеціально розроблена для установки на колеса швидкісних автомобілів. За результатами досліджень, експерти відзначають, що Goodyear Efficientgrip Performance вдалося підвищити максимально динамічність даної моделі, а також знизити спротив кочення до мінімального рівня, що робить цю модель попереду своїх найближчих конкурентів.

Технічні характеристики мають значення

Вже з перших випробувань, в компанії заявили, що Efficientgrip Performance Goodyear має в собі цілий ряд позитивних характеристик. Зокрема, дана модель вдало поглинає шум, який генерується гумою в процесі їзди, а також майже безбар’єрно проходить всі нерівності та вибоїни на дорозі.
Разом з протектором, який від розробників отримав асиметричну будову, дизайн шини включає основні класичні елементи. Сюди належать: три жорсткі ребра, які утворюють центральну зону, що гарантують стійкість та керованість, чотири широких дренажні канали, які миттєво виводять зайву вологу з робочої зони, а також завдяки плечовим зонам, які стабілізують транспортний засіб під час входження в повороти на високій швидкості. Варто також зазначити, що при створенні даної моделі застосовувалась технологія Wear Control, яка полягає в тому, що проте
ктор складається з двох шарів, різних за своєю щільністю.

Купити Goodyear Efficientgrip Performance

Скориставшись нашим сайтом ви можете безпечно купити шини Goodyear Efficientgrip Performance лише в декілька кліків. Для цього, звісно, вам потрібно тільки визначитися яка саме шина вам подобається.

Goodyear Efficientgrip Performance ціна

Купити резину Goodyear Efficientgrip Performance сьогодні можна в розмірах R14-20. Ціна також потішить автовласників, адже часто до ціни додаються ще й акційні пропозиції, що значно збереже ваші фінанси.

Порівняти до 4 товарів:

з 8
з 8
На правах реклами
Догори