Вибрані фільтри

Шини Goodyear

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Goodyear – американські шини високої якості

Резина Goodyear побачила світ в останніх роках 19 століття, а саме у 1898 році, коли в штаті Огайо була заснована компанія. Рік із року Goodyear самовдосконалювалась та розвивалась. Ще у 1925 компанія запустила дирижабль в рекламних цілях. З тих часів американська фірма досягла великого розквіту і посіла одне з перших місць на шинному ринку серед гумових виробів свого класу. Сьогодні шини Goodyear (Гудієр) постачають свою продукцію відомим автогігантам, які оснащують цією гумою нові моделі автомобілів. До того ж Goodyear – єдиний постачальник шинної продукції перегонів NASCAR.

На сьогодні компанія є однією з найуспішніших у США. Шини Goodyear оснащають своєю продукцією армію Америки. Компанія також займається розробками для ракетної галузі. Резина Goodyear вже кілька разів побувала на Місяці та проявила себе як якісна та міцна. Це означає, що фірма має потужний центр, який займається технологічним розвитком і вивчає шинне виробництво. Потужна наукова робота продовжується і до сьогоднішнього дня, що допомагає удосконалювати продукцію компанії. Купити шини Гудієр і переконатися в їх високій якості може кожен, адже постачання товару налагоджене у всьому світі. До того ж, на шини Гудієр ціна вражає своєю американською доступністю.

Шини Goodyear: упор на постійний розвиток

Завдяки серйозному підходу до роботи керівників компанії, на прилавках можна зустріти широкий модельний ряд шин Goodyear. Гума Goodyear налічує чимало розмірів і різних дизайнів протекторів. У асортименті можна знайти шини Goodyear як для літнього, так і для зимового сезонів. Компанія представляє гуму для легкових авто, фургонів, позашляховиків та кроссоверів. Кожен з типів шин виробляється на високоякісному з використанням природного і екологічного матеріалу. Все це дозволяє наділити шини Goodyear чудовими ходовими характеристиками, чудовими технічними параметрами, надійністю і безпекою. Окрім зносостійкості, шини Goodyear мають ще й невисокий опір коченню. Внаслідок цього підвищується паливна економічність продукту і збільшується період його служби. Такі критерії будуть важливі для практичного і економного автолюбителя.

І зимові, і літні шини мають особливий дизайн протектора, які дозволять водію почуватися за кермом впевнено в будь-який сезон. Зимові шини мають спеціальний малюнок, велику кількість канавок та відмінну водовідвідну систему. Літні шини Goodyear мають великий індекс швидкості та низький рівень внутрішнього шуму. Дренажна система всіх шин вчасно евакуює воду та бруд, тим самим зменшуючи шанс виникнення аквапланування та слешингу. Найкращий спосіб познайомитись з американською гумою та впевнитись у її якості – купити шини Goodyear.

Порівняти до 4 товарів:

з 738
Ще 20 результатів
з 738
На правах реклами
Догори