Вибрані фільтри

Шини Barum Polaris 5

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Цінова категорія

Barum Polaris 5 - бюджетний зимовий важкоатлет

Сьогодні купити шини Barum Polaris 5 означає фінансово вигідно вкласти свої кошти в якісну зимову шину. Про це свідчать відгуки автовласників з різних країн світу. Що ж такого надзвичайного запропонував чеський виробник шин своїм клієнтам?

Чеська компанія Barum була заснована в 20-х роках минулого століття в Чехії. Та спочатку компанія спеціалізувалися на гумових підошвах для взуття. Але з часом менеджмент зрозумів. що варто розширити профіль виробництва. Так постало дочірнє підприємство, яке і виробляло шини на автомобілі.

Достойний продовжувач Полярису 3

Резина Barum Polaris 5, об'єктивно, стала удосконаленням попередньої версії сімейства Полярис, а саме Полярис 3, яка в 2011 році припинила сходити з конвейера. Тоді ж розробники почала створювати більш якісну версію, яка й отримала новий дизайн і високовиробничий компаунд, завдячуючи якому забезпечується ще більш щільний контакт гуми з дорожнім покриттям.

Технічне удосконалення Polaris 5 Barum

Інженери, які працювали над Polaris 5 Barum в першу чергу удосконалили ключові елементи рисунку протектора. Це призвело до того, що нова шина отримала ряд переваг. Зокрема пята версія Полярису може похвастатися високою стійкістю, відмінними зчепними характеристиками на сухій, мокрій дорозі, довговічністю використання та зносостійкістю і міцністю. Погодьтеся, як для бюджетної шини, то шини Barum Polaris 5 мають дійсно чимало переваг, які можуть вплинути на автовласника аби купити Barum Polaris 5. Більшість автомобілістів також відзначають і економне використання палива.

Купити резину Barum Polaris 5

Придбавши цю модель шин кожен автовласник повинен знати, що окрім чеської якості, він отримає ще й модель шин, яка просто чудово підлаштована під кліматичну зону України, де мінлива погода можа змінюватися дощами і снігами з раптовим пониженням температури. За рахунок удосконаленої дренажної системи з великою кількістю великих і дрібних водоевакуаційний каналів, шина здатна прекрасно протистояти аквапланування. Коли, наприклад, велика кількість ламелей, що покривають протекторні блоки шини, забезпечують високу прохідність на слизьких ділянках шляху.

Barum Polaris 5 ціна

Як вже зазначалося Barum Polaris 5 - це шина бюджетна. І що найхарактерніше, ця бюджетність - якісна, адже за ці кошти будь-хто з автовласників отримає чудову безпеку та комфорт під-час керування на засніжених дорогах.

 

Порівняти до 4 товарів:

з 65
Ще 20 результатів
з 65
На правах реклами
Догори