Вибрані фільтри

Легкові Зимові шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Як купити зимові шини, які ідеально підходять для вашого авто

Вибір зимової резини для легкового автомобіля повинен базуватися на кліматичних умовах регіону, особливості авто, репутації виробника і вартості виробів. Тому перш, ніж купити зимові шини, необхідно отримати наступну інформацію:

  • який вид зимових покришок оптимальний для використання в вашому регіоні;
  • параметри авто для вибору розміру шин;
  • думка автолюбителів про конкретні бренди;
  • скільки коштує зимова гума в різних магазинах

Зимова резина, різновиди

Існує два основних типи покришок: шини липучки і шиповані шини. Зимова гума з фрикційним принципом дії робить їзду на автомобілі безпечною і стійкою, завдяки мікрорельєфним покриттю. Другий варіант забезпечує зчеплення зі слизьким дорожнім покриттям за рахунок спеціальних опуклостей (шипів).

Плюси і мінуси

Головними перевагами зимової шипованої гуми є довговічність і можливість пересуватися по снігових заметах. Така здатність необхідна під час раптових снігопадів, коли комунальна техніка не справляється з розчищенням проїжджої частини. Також проникнення шипів покришок в верхній шар льоду буде актуальним, якщо авто часто виїжджає за місто.

До недоліків шипованої гуми відносяться: зменшення швидкісного режиму, необхідність обкатки при проїзді перших 200 кілометрів і непередбачувана поведінка на різних покриттях.

Завдяки м'якій текстурі і спеціальним канавкам для відводу води, зимова резина липучка не ковзає і не створює додаткового шуму при їзді. Фрикційні покришки підвищують керованість автомобілем, а для їх використання не обов'язково чекати перших морозів. Шини-липучки можна «перевзути» вже в кінці жовтня і знімати в квітні. Основним мінусом даних покришок є неможливість «тримати дорогу» при сильній ожеледі.

Отже, якщо Вам ви живете в місцевості, для якої властиві м'які зими, і Вам доведеться пересуватися по асфальтованих міських дорогах, тоді варто купити зимову гуму з ефектом липучки. Такі шини добре пробираються крізь зимову «кашу», що необхідно при заїзді у двори. Якщо холодну пору року Ви часто вибираєтеся за місто, і не знаєте точно, яке там Вас чекає покриття, то ставте шиповану гуму, так як вона добре поводиться на всіх видах покриття, особливо на льоду.

Параметри і виробники зимової резини

Вибираючи конкретну модель шин, слід звернути увагу на рекомендацію виробника щодо ширини і висоти коліс. Наприклад, якщо ширина покришки буде значно більшою, це може збільшити контакт, але зменшить зчеплення. Як правило, відомі торгові марки створюють лінійки для будь-яких параметрів авто. Якщо потрібного Вам розміру немає, то оптимально купити модель трохи меншу по ширині, але більшу по висоті.

Кращими марками в плані асортименту та якості вважаються: Nokian, Pirelli і Gislaved.

Як купити зимову гуму за хорошою ціною

Найчастіше при покупці шин люди використовують або особистий досвід і рекомендації знайомих або інтернет-ресурси. Однак введення в пошуковий рядок поєднання «зимова резина ціна» передбачає витрату часу на порівняльний аналіз вартості цікавих моделей на різних сайтах. Оптимальним вирішенням цього питання є використання сервісів, які автоматично вибирають кращий за ціною варіант. Для отримання результату тут досить буде ввести марку, розмір і серію шини.

Порівняти до 4 товарів:

з 5383
Ще 20 результатів
з 5383
На правах реклами
Догори