Вибрані фільтри

Вантажні шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Цінова категорія


Як вибрати вантажні шини

Для того щоб вибрати вантажну гуму, яка максимально розкриє потенціал вашого авто, необхідно мати комплексне уявлення про різновиди і можливості вантажних шин. Може трапитися так, що для вашого автомобіля зовсім не потрібно купувати дорогу вантажну резину. Або навпаки, вам необхідні вантажні шини, ціна яких значно перевищує середньостатистичну.

Для того щоб вантажні шини забезпечували ефективне зчеплення з дорогою, відмінну керованість і максимальну безпеку, необхідно наступне:

  • розмір вантажного колеса призначений саме для цього автомобіля;
  • ширина і висота профілю колеса повинні відповідати маркуванню шин для вантажівок;
  • краще навіть купити вантажні шини з невеликим запасом, щоб не переживати через можливу деформації коліс під час пересування по вітчизняній дорозі.

Види і категорії шин для вантажних автомобілів

В цілому шини вантажні поділяються на дві великі групи – камерні і безкамерні вантажні шини. У першому випадку вантажна резина має всередині спеціальні надуті повітрям камери, а в другому – повітрям накачують саму вантажну гуму. Останній варіант розрахований на більш сучасні моделі авто.

І камерні і безкамерні шини для вантажівок діляться ще на два види.

Широкопрофільні вантажні шини. Така резина на фуру потрібна в тому випадку, коли передбачаються часті поїздки по бездоріжжю. Широкий профіль забезпечує максимальне зчеплення з дорогою навіть на грунтовці під час дощу.

Низькопрофільні вантажні шини. Цей різновид вантажної гуми призначено для їзди по асфальтованих трасах, вона забезпечує відмінну керованість і стійкість автомобіля.

Перш ніж вантажні шини купити, варто визначитися не лише з середньостатистичним маршрутом, але також і з передбачуваними погодними умовами. Найбільш популярними серед водіїв «важкого» транспорту є всесезонні вантажні шини. Однак така гума буде втрачати свої позитивні якості в умовах суворої зими або при дуже високих температурах. Тому для поїздок в дуже спекотні або холодні регіони варто вибирати річну або зимову вантажну гуму.

Візерунок і ходимость

Безпека пересування на фурі часто залежить від малюнка на вантажних шинах. Сучасні виробники шин для вантажних автомобілів витрачають багато коштів і часу для того, щоб створити оптимальний візерунок на протектора. Втім, всі варіації можна вмістити в чотири категорії.

Ромби. Малюнок на основі цієї геометричної фігури робить вантажну гуму ідеальноїю для пересування по асфальтованих трасах, навіть якщо дорогу замело снігом. Однак даний узор мінімізує стійкість на бездоріжжі.

Дорожній протектор. Така гума на фуру встановлюється в тих випадках, коли маршрут передбачає рух по рівних європейських трасах. Завдяки відсутності грунтозацепів і гладкості малюнка, ці шини забезпечують тихий хід, відмінну керованість і значну економію палива на гладких і твердих покриттях.

Універсальний протектор. В даному випадку візерунок вантажних шин практично ідентичний дорожньому, тільки з грунтозацепами. В результаті фура може чудово пересуватися – як по асфальту, так і по грунтовці.

Ялинка. Такий малюнок забезпечує прекрасну прохідність навіть в самих екстремальних умовах і ідеально підходить для повнопривідних вантажівок. Єдиним мінусом такої вантажний гуми є неощадлива витрата палива.

Порівняти до 4 товарів:

з 1085
Ще 20 результатів
з 1085
На правах реклами
Догори