Вибрані фільтри

Шини Dunlop

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Dunlop від лідерів шинного виробництва

Сьогодні ринок шинної продукції дійсно вражає своєю різноманітністю. Щороку з’являються нові бренди, які не встигають проявити себе та отримати гідну кількість відгуків від споживачів. Саме тому більшість водіїв під час вибору автогуми надає перевагу брендам, перевіреним роками. Серед гуру шинної майстерності варто виокремити Данлоп. Резина Данлоп підкорює ринок шинної промисловості вже не один десяток років. Варто зазначити, що компанія була заснована в далекому 1888 році в Британії. Саме цю дату вважають початком розвитку Данлоп. Що стосується назви бренду, то шини названі на честь чоловіка, який винайшов пневматичну резину – Дж. Данлопа. Час минав, а компанія невпинно продовжувала підкорювати вершини.

Резина Dunlop виготовляється з використанням особливих інгредієнтів, тому гума цього бренду по праву може назватись міцною, зносостійкою. Шини Данлоп постійно вдосконалюються. На базі заводу є науковий центр, який займається лабораторними дослідженнями. Наукові працівники невпинно експериментують над рецептурою суміші, конструкцією автогуми. Це дозволяє компанії впевнено йти в ногу з часом та постійно вражати постійних користувачів якісними та доступними новими моделями. Окрім цього, працівники компанії розробили унікальний дизайн протектору шини Dunlop. Малюнок на протекторі має значну кількість канавок, що дозволяє зробити шини цього бренду більш зносостійкими. До того ж, значна кількість сегментів підвищує зчіпні властивості шин Данлоп з дорожніми покриттями, незалежно від рівня їх складності. властивості шин Данлоп з дорожніми покриттями, незалежно від рівня їх складності. Все це говорить про те, що резина Dunlop вражає водіїв своєю якістю вже не одне століття, а працівники компанії

Шини Dunlop: розумна покупка

Резина Dunlop представлена в широкому виборі типорозмірів. Це дозволяє всім прихильникам компанії Данлоп з багаторічним досвідом оснастити свої транспортні засоби виробами цього бренду. Варто зазначити, що шини Данлоп виробник представляє для літнього, зимового та всесезонного користування. Шини цього бренду для кожного сезону мають цілий ряд особливостей, адже працівники компанії серйозно ставляться до безпеки своїх споживачів на дорозі.

Так, літня резина Данлоп, ціна якої знаходиться на порядок нижче зимової, виготовлена з наджорсткої гуми. Співробітники Данлоп винайшли унікальну рецептуру суміші, яка дозволила їм підвищити рівень зносостійкості літньої резини навіть на розжарених палючим сонцем дорогах. Зимова резина Данлоп навпаки виготовлена з гнучкої гуми. Вона ідеально підходить для погодних зон з суворими зимами. Під час міцних морозів шини Данлоп не замерзнуть, залишаться керованими. Всесезонна резина Dunlop, ціна якої тяжіє до літньої, найкраще підійде для помірної зони, де немає суворих морозів та надмірно спекотних днів. Справа в тому, що всесезонна гума цього бренду має посередні показники. Краще ж оснастити свій транспортний засіб у відповідності до особливостей кліматичної зони, у якій водій перебуватиме найчастіше. Резина Dunlop – якість, перевірена часом.

Порівняти до 4 товарів:

з 354
Ще 20 результатів
з 354
На правах реклами
Догори