Вибрані фільтри

Шини Nokian Hakkapeliitta R3

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Цінова категорія

Впевненість та спокій разом з Nokian Hakkapeliitta R3

Фіни давно себе зарекомендували на ринку зимових шин як спеціалістами вищого гатунку. Саме суворість фінських просторів і створила у фінів чітке розуміння, якою має бути зимова шина, аби вона була і комфортною, і надійною, і якісною під час зимової негоди.

Вашій вазі пропонуються зимові нешиповані шини Nokian Hakkapeliitta R3, котрі чудово суміщають баланс безпеки і комфорту. Hakkapeliitta R3 Nokian мають унікальну властивість - саме вони здатні адаптуватися до непередбачуваних погодних умов. При цього забезпечувати відмінні зчіпні властивості та точну керованість автомобілем. Багато експертів сходяться на тому, що саме Nokian Hakkapeliitta R3 стане кращим вибором для водіїв, які цінують першокласну безпеку, а також унікальний комфорт водіння і екологічність.

Головні переваги фінських шин

Виробник заявляє, що резина Nokian Hakkapeliitta R3 має три основні переваги. Це відмінне зчеплення і підконтрольна водієм керованість автомобілем на снігу та льоду. Окрім цього максимальный комфорт під час руху і до того ж за будь-яких погодних умов. Але найголовніше - це економія палива! Доказом чого стали численні незалежні порівнювальні тести. Так скандинавські експерти говорять про відмінні якості шин під час руху на будь-яких дорожніх покриттях, забезпечуючи безпечну та комфортну керованність, особливо відзначаючи економію пального.


Концепція Arctic Sense Grip та “снігові кігті”

Першокласне зимове зчеплення забезпечують ламелі різного типу. які легко пристосовуються до мінливої погоди. До складу гумової суміші Hakkapeliitta R3 Nokian протектора добавлені біоорганічні частинки Cryo Crystal 3 - головна функція яких посилити зчеплення на льоду за рахунок додаткового зчеплення з покриттям. А “снігові кігті”, котрі знаходяться між боковими зонами та шашками протектора, що теж забезпечують збалансоване зчеплення на снігових і вкритих льодом автошляхах, особливо під-час гальмування чи прискорення.

Купити шини Nokian Hakkapeliitta R3

Окрім вище перерахованих властивостей резини Nokian Hakkapeliitta R3 автовласник отримає ще гарантію від виробника на свою продукцію. Щодо вартості на шини компанії Nokian, то так ціна Nokian Hakkapeliitta R3 знаходиться в рангу - вище середньому, але ж не варто забувати про те. що фіни дуже продумають кожну свою шину, адже безпосередньо випробовують їх у своїх суворих природних умовах.

Порівняти до 4 товарів:

з 68
Ще 20 результатів
з 68
На правах реклами
Догори