Вибрані фільтри

Легкові Літні шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Літня резина – запорука впевненого керування в теплий сезон

На шинному ринку представлені позиції для літнього, зимового та всесезонного користування. Кожен тип шин розрізняється за своїм зовнішнім виглядом та призначений для використання в різних погодних умовах. Безумовно, кожен досвідчений водій знає, що у запасі повинна бути як літня гума, так і автошини для холодних днів. Всесезонні шини зазвичай підходять для зон з помірним кліматом.

Шини літні призначені для використання у теплі температури, а саме тоді, коли на термометрі позначка впевнено рухається від плюс семи та вище. Літня резина може експлуатуватися як на сухих, так і на вологих дорожніх покриттях. Не варто сумніватись, що резина літня якнайкраще проявить себе навіть під час дощів. Шини призначені для використання і в місті, і на бездоріжжі. Але варто зазначити, що поїздки на такій гумі взимку – справа досить небезпечна. Тому перевзувати авто слід завжди вчасно.

Літні шини: особливості гуми

Перед тим, як купити літню резину, варто ознайомитись із її характеристиками. Шини автомобільні літні виготовляються з твердої суміші. Це зумовлюється як температурними, так і швидкісними особливостями використання шин. Провідні шинні компанії постійно займаються лабораторними та полігонними дослідженнями. Плідна наукова робота дозволила фірмам створити ідеальну гумову суміш, яка, на відміну від зимової, є не еластичною, а більш твердою. Саме спеціальним складом дається відповідь на питання про те, чи можна використовувати зимову гуму влітку. Зимові шини через свою еластичність та м’якість матимуть дуже низьку зносостійкість на розжарених палючим сонцем покриттях.

Купити літню резину – отримати гарантію безпеки

Купити літні шини варто тим, хто дбає про свою безпеку в теплий сезон та проводить чимало часу за кермом влітку. Перш ніж купити літню гуму будь-якого виробника, варто звернути увагу і на дизайн протектора. Зимова гума і літня резина різняться малюнком та глибиною протектора. Це зумовлено потребами водіїв на різних дорожніх покриттях. Порівняно з зимовою гумою, літня резина є більш гладкою, що підвищує її швидкісні характеристики. Якщо на зимових шинах є спеціальні шипи та більш складний дизайн протектора, то на літній резині канавок порівняно менше. Сьогодні провідні шинні компанії продовжують пропонувати широкий вибір гуми для авто в різних цінових діапазонах. Літня резина – ціна відповідає якості. Купити літні шини дешево може кожен бажаючий, адже чимало брендів випускають якісну продукцію за доступною ціною.

Купити літні шини - здолати труднощі на дорозі влітку

Більшість провідних шинних компаній пропонують купити резину літню на будь-який тип транспорту. До того ж, виробники представляють широкий вибір типорозмірів гуми. Варто зазначити, що не всі типорозміри дозволені для використання заводом-виробником машини. Низькопрофільна літня гума робить керування автомобілем більш чітким. Вибір такої гуми підійде для прихильників високих швидкостей. Проте, низькопрофільна літня резина гірше демпфірує нерівності. Це варто пам’ятати тим водіям, які часто пересуваються поганими дорогами. Високопрофільна літня гума навпаки, гарно поводитиме себе на будь-яких покриттях.

Купити літні шини мають водії, які часто пересуваються авто в теплі дні і надають особливого значення швидкісному руху з маневрами. Зима зі снігопадами та ожеледицями, безумовно, змушує автолюбителів бути більш уважними на дорозі. Керування авто взимку передбачає, що водій буде їхати обережно та нешвидко. Влітку кожен власник машини має змогу трохи розслабитись. Завдяки якісній літній гумі жоден з водіїв не стане сумніватися у власній безпеці під час комфортного руху.

Порівняти до 4 товарів:

з 5558
Ще 20 результатів
з 5558
На правах реклами
Догори