Вибрані фільтри

Шини Bridgestone

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Bridgestone – одна з найякісніших в усьому світі

Шини Bridgestone (Бріджстоун) виготовляє японська компанія, яка на сьогодні залишається лідером на шинному ринку в усьому світі. Заснована Bridgestone була ще у минулому столітті, а саме в 1931 році в Японії. В промислових масштабах завод запрацював у 1934 році. Вже кілька десятків років потому, у середині двадцятого століття, резина Bridgestone з’явилась на міжнародній арені. Корпорація Bridgestone отримала статус глобальної, забезпечуючи продукцією водіїв з різних країн. Близько дев’яноста років шини Bridgestone (Бріджстоун) позиціонують себе одними з найякісніших у всьому світі.

Сьогодні резина Bridgestone є найпопулярнішою та такою, що має найбільший попит на всіх континентах. Bridgestone активно займається науковою роботою, що дозволяє компанії йти в ногу з часом. Виробник використовує найсучасніші багатокомпонентні технології та виключно найкращі та найміцніші матеріали, серйозно підходить до дизайну протекторів. Перевагою шин цього бренду є й те, що купити шини Bridgestone може кожен, адже окрім позитивних їздових характеристик, вони є досить доступними серед інших шин такого ж класу.

Шини Бріджстоун – хороша пропозиція від популярного бренду

Шини Бріджстоун виробник представляє користувачам автомобілів різних типів. Купити шини Бріджстоун можна для легкових авто, мотоциклів, фургонів, позашляховиків та кроссоверів. Водії можуть придбати гуму як для зимового, так і для літнього сезонів. Усі шини цього бренду забезпечують повний комфорт, який досягається мінімальним внутрішнім шумом та надійність під час подорожі. Для виробництва компанія використовує інноваційну гумову суміш. Варто зазначити, що Bridgestone небайдужа до глобальних екологічних проблем. Вона шукає всі можливі шляхи, які дозволили б скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу. Тому матеріал, з якого виготовлені шини, мінімально забруднює довкілля.

Літня гума має якісний дизайн протектора видовженої або зигзагоподібної форми. Такий малюнок впливає на підвищення зносостійкості шин та дозволяє впевнено керувати транспортом як на вологих, так і на сухих дорогах. Зимова резина Bridgestone добре пристосована до низьких температур. Крім того, малюнок протектора надає можливість водіям почуватися безпечно навіть під час ожеледиці. І зимова, і літня резина Bridgestone має якісну дренажну систему, яка вчасно евакуює воду або талий сніг, тим самим зменшуючи можливість аквапланування. Шини Bridgestone дарують комфорт та дозволяють забути водіям про те, що вони їдуть вологою та слизькою дорогою. Шини цього бренду є надзвичайно якісними та безпечними. Резина Bridgestone – ціна відповідає якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 762
Ще 20 результатів
з 762
На правах реклами
Догори