Вибрані фільтри

Шини Hankook

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Шини Hankook - короткий огляд

Той, хто вибирає шини Hankook, робить вибір на користь компанії зі світовим ім'ям і давньою традицією. Корейське підприємство має більш ніж 70-річну історію.

Від Hanseon до Hankook

У 1941 році, в Кореї була заснована перша фабрика, що поклала початок виникненню світового концерну, успіх якого в той момент ніхто не міг собі уявити. Під ім'ям Hanseon була відкрита перша фабрика Youngdeungpo, яка поставила собі за мету випуск 110.000 шин на рік. Уже в наступних роках попит на шини Ханкук для легкових автомобілів був дуже великий. Після відкриття подальших фабрик в Кореї та Китаї, кількість річної продукції збільшувалася величезними темпами аж до 1960 року. Одночасно з цим було зроблено стрибок на зарубіжний ринок, що згодом вплинув на перейменування компанії в Hankook. Це було зроблено насамперед із стратегічних міркувань, адже закордонний ринок гнучкіше реагує на більш зрозумілі назви.

Резина Hankook: з Азії по всьому світу

Наступні роки були для Hankook дуже вдалими. Компанія придбала широку популярність і відкрила для себе нові ринки збуту. Тим часом компанія може пред'явити неймовірні за своїми показниками обсяги виробництва - до 50 млн. шин на рік. Hankook веде міжнародну співпрацю з філіями з Азії, США і Евпропи. При цьому мова йде не тільки про виробництво шин для легкових автомобілів, але і для вантажного транспорту, і для автоспорту. Шини марки Hankook можна придбати в 170 країнах по всьому світу.

Резина Ханкук має багаторічний досвід і виняткову якість. Щорічні високі продажі корейського виробника наочно показують це.

Порівняти до 4 товарів:

з 454
Ще 20 результатів
з 454
На правах реклами
Догори