Вибрані фільтри

Купити шини 215 65 r16 онлайн

Шини 215 65 16 - дуже популярні на серед автовласників. Купівля шини 215 65 16 водночас і просто і відповідальна задача, яка стоїть перед водіями. Безпека руху та стійкість автомобіля на дорозі забезпечується правильно вибраною шиною.

215 r16 65 - надійна з усіма автомобілями

Резина r16 215 65 представлена у більшості виробників, що значно спрощує вибір для водіїв. Шини 215 65 16 можна знайти в таких компаніях як: Michelin, Goodyear та Bridgestone, а також менш відомих брендів. Шини 215 65 16 ідеально використовують більшість всесвітньо відомих автомобільних брендів таких як Audi, BMW, Alfa Romeo, Citroen, Volvo, Ford та інших.

Шини 215 65 р16 - технічні характеристики шин

Перед тим, як купити резину 215 65 р16 водій повинен чітко переконатися в технічних вимогах до шин для свого автомобіля. На сьогодні всі автовиробники маркують автомобілі відповідними характеристиками. Дотримання чітких порад значно покращить стабільність та безпеку під час руху як на сухому, так і вологому дорожньому покритті. Задля більшої надійності водій може ознайомитися з іншими важливими характеристиками шин, таких як - склад гуми і конструкція покришки, дизайну протектора, зона контакту. Відомо, що літні шини мають не глибокі канавки протектора, порівнюючи з зимовими шинами. Літні шини 215 65 р16, як і всі літні шини мають менше ламелей, натомість мають додаткові бічні кромки і глибокі водовідвідні канали, що підвищує зчеплення на мокрій дорозі. Рівень шуму, м'якість та амортизація покришки під-час руху - це ті характеристики, на які теж варто звернути увагу. Вони залежать від хімічних складових суміші для гуми, будови каркасу і дизайну протектора. Окрім того компанії використовують при виробництві шин високотехнологічні гумові суміші, які максимально вдало будуть адаптуватися до температурних показників.

215 65 r16 ціна

Купити резину 215 65 r16 можна всього в декілька кліків онлайн. На вебсайті ціни на r16 215 65 в першу чергу залежать від виробника. Загалом ціни за одиницю стартують менше ніж тисяча гривень. Якщо слідкувати за цінами, то можна придбати дуже якісну шину відомого бренду за помірну.

Купити шини в декілька кліків!

Нашим сайтом легко та просто користуватися. Його унікальність і полягає в тому, що завдяки ньому значно спрощується пошук бажаних шин для автомобіля. Це забезпечується простим інтерфейсом веб сайту. Окрім того у клієнтів не буде труднощів з пошуком виробників, адже на сайті представлені майже всі відомі і доступні для широкого кола споживачів виробники гум. Скориставшись нашим вебресурсом ви з легкістю будете користуватися ним і надалі і рекомендувати його своїм близьким та друзям.

 

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Порівняти до 4 товарів:

з 373
Ще 20 результатів
з 373
На правах реклами
Догори