Вибрані фільтри

Шини Bridgestone Turanza T005

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Цінова категорія

Bridgestone Turanza T005 - японська точність в деталях

Японський бренд шин Bridgestone має повагу серед гігантів автомобільної індустрії. Будучи першим виробником в Японії та другим у світі, компанія завоювала авторитет серед таких марок як Ауді, БМВ, Тойота, Ніссан, Лексус та інші. Довговічні, зносостійкі та надійні - ці шини мають цілу армію своїх шанувальників.

Пераваги Turanza T005 Bridgestone

Японський виробник має чітке позиціонування даної моделі шин, а саме це високопродуктивна турінкова шина, яка забезпечує підвищений комфорт. саме ця модель ідеально підлаштована для тривалих подорожей різними видами доріг. При цьому залишаючись доволі легкою та міцною. До основних переваг даної моделі можна віднести кілька найбільш важливих - це чудова стійкість на сухій та мокрій дорогах, а це передусім заслуга рисунку протектора з глибокими дренажними каналами і міцними плечевими зонами. Наступне це стійкість до зношення та псуванню. І останнє це маневреність і керованість, чому послугувала оптимізація конструкції. Фішкою моделі є наявність декількох поздовжніх ребер жорсткості, між котрими проходять широкі водоевакуаційні канавки на асиметричному не направленому рисунку протектора. При цьому ребра утворені великою кількістю середньорозмірних блоків з гострими кутами і гранями. Саме цей дизайн і гарантує транспортному засобу бездоганну курсову стійкість, а також прискорює реакцію колеса на рульові команди.

Купити шини Bridgestone Turanza T005

Купуючи дану модель шин автовласник мусить розуміти, що поставивши їх на свій автомобіль можна бути абсолютно впевненим шини Bridgestone Turanza T005 проявлять високий рівень зчеплення як з сухим, так і з мокрим покриттям автошляху. До того ж, купити резину Bridgestone Turanza T005 на нашому сайті можна лише в декілька кліків.

Bridgestone Turanza T005 ціна

Саме наш сайт пропонує своїм користувачам вигідні ціннові пропозиції. Зауважимо, що ціна на цю модель шин буде залежати від типорозміру шину. Але потрібно і уважно слідкувати за цінами, адже на сайті діють постійні знижки на обрані вами моделі шин.

Порівняти до 4 товарів:

з 53
Ще 20 результатів
з 53
На правах реклами
Догори