Вибрані фільтри

Шини 195 65 R15

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Купити резину 195 65 r15 стає ще простіше

Шини 195 65 15 - шини, одні з найпопулярніших на ринку. Якісні шини значно покращують життя будь-якого водія. Купівля шини - справа, яка потребує значно більшого часу. Але купити резину 195 65 15 стало ще простіше завдяки нашому сайту.

Надійність 195 r15 65 та сумісність з автомобілями


r15 195 65 - представленні сьогодні у більшості виробників. Шини 195 65 15 виробляють відомі світові бренди такі як Goodyear, Michelin та Bridgestone, а також менш відомих брендів Центральної та Східної Європи. Шини 195 65 15 використовують більшість всесвітньо відомих автомобільних брендів, починаючи від Audi, BMW, Alfa Romeo, Citroen, Volvo, Ford та закінчуючи новими східноазійськими брендами автовиробників.

Шини 195 65 р15 - технічні характеристики шин

Шини як для сухого так і для вологого від дощу дорожнього покриття повинні мати найкращі характеристики зчеплення та гальмування. Основне, що характеризує ці шини - це склад гуми і конструкція покришки. Не на останньому місці і дизайн протектора і зона контакту. Відомо, що літні шини мають не глибокі канавки протектора, порівнюючи з зимовими шинами. Літні шини 195 65 р15, як і всі літні шини мають менше ламелей, натомість мають додаткові бічні кромки і глибокі водовідвідні канали, що підвищує зчеплення на мокрій дорозі. Рівень шуму, м'якість та амортизація покришки під-час руху - це ті характеристики, на які теж варто звернути увагу. Вони залежать від хімічних складових суміші для гуми, будови каркасу і дизайну протектора. Окрім того компанії використовують при виробництві шин високотехнологічні гумові суміші, які максимально вдало будуть адаптуватися до температурних показників.

195 65 r15 ціна

Сьогодні купити резину 195 65 r15 можна вигідніше, як ніколи раніше. На нашому вебсайті ціни на r15 195 65 в першу чергу залежать від виробника. Приміром маловідомі бренди пропонують шини цього розміру менше ніж тисяча гривень за одну шину. В той же час імениті бренди пропонують свої ціни на рівні 1200-1500 грн за шину. Але все залежить від виробника і його спеціальної промоції на ті чи інші шини. Часто можна вибрати дуже якісну шину відомого бренду за помірну ціну саме для вас.

Гарантії шини 195 r15 65

Як вже зазначалося купити резину 195 65 р15 завдяки нашому сайту не складе особливої проблеми. Вибір не обмежується абсолютно нічим. Все залежить від ваших уподобань виробників шин та головним чином фінансовими можливостями. Кожен виробник дає гарантію на свою продукцію, тому купівля стає ще більш успішною. Купити резину 195 65 r15, нагадаємо, можна ще вигідніше, якщо слідкувати за цінами на нашому сайт.

Купівля шин онлайн - проста та зрозуміла

Нашим сайтом легко та просто користуватися. Його унікальність і полягає в тому, що завдяки ньому значно спрощується пошук бажаних шин для автомобіля. Це забезпечується простим інтерфейсом веб сайту. Окрім того у клієнтів не буде труднощів з пошуком виробників, адже на сайті представлені майже всі відомі і доступні для широкого кола споживачів виробники гум. Скориставшись нашим вебресурсом ви з легкістю будете користуватися ним і надалі і рекомендувати його своїм близьким та друзям.

 

Порівняти до 4 товарів:

з 268
Ще 20 результатів
з 268
На правах реклами
Догори