Вибрані фільтри

Автошини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Якісні автошини – надійність в експлуатації авто

Шини для авто – це невід’ємна частина безпечного пересування автомобілю. Водії з різних куточків впевнені, що хороші шини – ключовий елемент оснащення авто, економити на якому не можна ні в кому разі. Якісна та міцна авторезина дозволяє надовго забути про зміну шин на транспорті та довго й впевнено пересуватись покриттями різних типів. Сьогодні існує чимало провідних компаній, які почали виготовляти шини для авто ще у дев’ятнадцятому столітті. Завоювавши прихильність споживачів ще два століття тому, вони продовжують урізноманітнювати моделі.

Провідні компанії, що є лідерами на шинному ринку, рік із року проводять активну наукову роботу, що дозволяє постійно удосконалювати власну продукцію. Лабораторні дослідження допомогли більшості виробників винайти спеціальні суміші, які підвищили зносостійкість матеріалу та зменшили можливості виникнення проколів. Крім того, компанії проводять полігонні випробування авторезини. Майже всі видатні виробники, які вже давно заявили про себе на світовій арені, оснастили свої заводи за останніми віяннями техніки. Такий підхід до виробництва дозволяє завжди задовольняти смаки споживачів.

Міцна авторезина – важлива складова безпечного руху

На авто шини підібрати можна, враховуючи кілька критеріїв. По-перше, кожна автошина має власне призначення та розмір. По-друге, автогума має сезонність. Виробники пропонують своїм споживачам зимові, літні та всесезонні автошини. Поділ автогуми за призначенням пояснюється особливістю конструкції. Купити автомобільні шини для легкових авто, як виходить з назви, можна для транспорту легкого типу. В залежності від робочого призначення ця категорія гуми класифікується на декілька видів за типом дизайну протектора та сезонності. Шини для легкових авто літнього варіанту мають високий індекс швидкості, витривалі до температур від плюс семи градусів і вище, розраховані на пересування як мокрими, так і сухими покриттями. Є як шосейна, так і міська гума, які мають свої переваги в залежності від місця їх активного застосування. Зимова автогума з легкістю переносить температури від плюс семи та нижче та зазвичай має велику кількість вузьких канавок, що забезпечують відмінне зчеплення з засніженою та обмерзлою дорогою. Поїздки під час ожеледі на літній шині – справа ризикована та надзвичайно небезпечна. Тому не слід забувати вчасно змінювати легкові шини. Всесезонна авторезина ідеально підійде для помірного клімату.

Автогума для легкових авто

Автолюбителі пропонують підбирати автогуму для авто в залежності від її їздових характеристик. Прихильники комфорту зважають на рівень внутрішнього шуму, який демонструє гума під час руху. Прибічники безпеки обов’язково досліджують малюнок протектора та систему дренажу. Вчасно виводячи воду, бруд, талий сніг, водовідвідна конструкція знижує шанс аквапланування та слешингу, тим самим зменшуючи можливість виникнення неприємних ситуацій на дорогах.

Перед тим, як купити гуму на авто, варто звернути особливу увагу на дизайн протектору. Під час експлуатації частина, яка постійно стикається з дорожнім покриттям, зношується. Це неабияк знижує рівень безпеки та комфортність використання шин. Від якісно спроектованих пазів та каналів залежить надійність пересування. Варто зазначити, що середня глибина протектора – приблизно 1,6 мм. Все, що знаходиться нижче цієї позначки є досить небезпечним. Не слід забувати і про гумові суміші. Влітку слід купити шини на авто з твердої гуми. Автошини для літнього користування мають більш простий дизайн. Зимова ж автогума більш м’яка, адже ця пора року вимагає еластичності. До того ж, зимова гума оснащена великою кількістю канавок.

Купити автошини – зробити правильний вибір

Автошини купити можна в будь-якому куточку світу. Всі виробники зацікавлені в заохоченні клієнтів. Тому купити шини на авто може кожен, адже майже всі фірми мають сформовані дилерські мережі. Це дозволяє успішно реалізовувати автошини та представляти потенційним покупцям широкий модельний ряд продуктів. На шинному ринку можна знайти виробників як багаторічного досвіду, які вже давно зарекомендували про себе як про виробників якісної і надійної гуми, так і новачків у цій справі. Економних водіїв, безумовно, порадує той факт, що зараз автошини купити можна в різному ціновому діапазоні. Навіть при придбанні гуми вищого класу можна розраховувати на економію, адже такі шини демонструють невисокий опір коченню, що може знизити витрати палива. Всі виробники шин намагаються подарувати водіям можливість насолоджуватися поїздкою, не змушуючи думати про безпеку.

Порівняти до 4 товарів:

з 12090
Ще 20 результатів
з 12090
На правах реклами
Догори