Вибрані фільтри

Шини Yokohama

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Резина Yokohama: про історію та концепцію бренду

Сьогодні на шинному ринку світу можна знайти новачків та справжніх гуру шинної майстерності. Серед останніх яскраво виділяться Йокогама з її широкою популярністю та багаторічною історією. Шини Йокогама належать японському виробникові. Головний офіс компанії знаходиться у Токіо, а спрямовані на успіх у фірмі працюють близько шістнадцяти тисяч осіб. Спеціалісти відзначають, що шинні вироби японського бренду займають шосте місце з популярності. Компанія має добре налагоджену дилерську мережу, а поставки продукції відбуваються в близько тридцяти країн світу.

Йокогама вперше заявила про себе у 1917 році, а в 2017 відзначила перший столітній ювілей. На сьогодні компанія оснащує своєю якісною продукцією транспортні засоби різних типів вже друге сторіччя. Про якість і високу безпеку резини Йокогама говорить те, що чимало учасників ралі до сьогодні оснащують свої гоночні авто шинами цього бренду. Концепція компанії спрямована на постійний розвиток. Йокогама має науковий центр, який займається розробкою та впровадженням новинок, що дозволяє щодня крокувати лише вперед. До того ж, уся резина Yokohama проходить тестові дослідження на популярних полігонах Івало, Нюрбургринг та інших. Якість шин підтверджується наявністю великої кількості нагород та сертифікатів. Резина Йокогама від провідного бренду Японії дозволить кожному водію отримати повне задоволення від керування, не відволікаючись на питання безпеки та комфорту.

Шини Yokohama: надзвичайно якісна резина

Шини Yokohama призначені для оснащення легкових, легковантажних авто, фургонів, позашляховиків та кросоверів. Купити шини Yokohama можна для експлуатації влітку та взимку. Всі сезонні шини цього бренду враховують кліматичні особливості та мають ряд власних характеристик. Літні шини виготовляються з особливої суміші, яка дозволяє відмінно переносити надвисокі температури. Ідеально підходить для експлуатації літньої резини цього бренду час, коли температура стабільно перевищує +15 градусів. Це пов’язано з тим, що гума Йокогама для літнього сезону досить жорстка, саме тому вона не плавиться на розжарених сонцем дорогах. А коли температура почне стрімко падати вниз, ідеально підійдуть зимові шини Yokohama, які відрізняються еластичністю та сталістю до низьких температур. Усі шини Yokohama мають дуже якісну дренажну систему, яка дозволить уникнути аквапланування та впевнено почуватись під час дощу та снігопаду. Система відведення води на шинах Йокогама вчасно евакуює воду та надасть гарантію безпеки. Резина Yokohama ціна на яку залишається доступною серед інших шин того ж класу, дозволить почуватись на дорозі впевнено та комфортно.

Порівняти до 4 товарів:

з 395
Ще 20 результатів
з 395
На правах реклами
Догори