Вибрані фільтри

Шини 175 70 R13

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Купити шини 175 70 r13 і насолоджуватись водінням!

Шини 175 70 13 підходять для багатьох марок автомобілів, мають компактні властивості. Нічого немає кращого для водіїв - як якісні шини для своїх автомобілів. Сьогодні на сайті купити резину 175 70 р13 дуже вигідно, а ціна можу задовольнити будь-кого.

175 r13 70 сумісна з багатьма автомобілями

r13 175 70 - це ті шини, котрі можна знайти у більшості виробників. Багато з цих шин дуже добре продаються в країнах Європи. Вони будуть слугувати до тих пір поки протектор не зноситься. Шини 175 70 13 виробляють відомі світові бренди такі як Vredestein, Bridgestone, Michelin, Goodyear, а також менш відомі бренди. Шини 175 70 13 використовуються на таких відомих автомобільних брендах як Audi, BMW, Citroen, Volvo, Ford та інших.

Використання резини 175 70 р13

І для літніх і для зимових шин виставляються однаково високі вимоги. Перш за все, шини повинні показувати високі якості під час руху як на сухому і вологому дорожньому. Саме для цього їхнє зчеплення та гальмування мають бути на висоті. Відмінною основою в шинах мають бути склад гуми і конструкція покришки. Провідне місце належить також дизайну протектора і зоні контакту. Відомо, що літні шини мають не глибокі канавки протектора, порівнюючи з зимовими шинами. Літні шини 175 70 р13, як і всі літні шини мають менше ламелей, натомість мають додаткові бічні кромки і глибокі водовідвідні канали, що підвищує зчеплення на мокрій дорозі. Рівень шуму, м'якість та амортизація покришки під-час руху - це ті характеристики, на які теж варто звернути увагу. Вони залежать від хімічних складових суміші для гуми, будови каркасу і дизайну протектора. Окрім того компанії використовують при виробництві шин високотехнологічні гумові суміші, які максимально вдало будуть адаптуватися до температурних показників.

175 70 r13 ціна

Купити резину 175 70 r13 наразі можна вигідно та безпечно. На вебсайті ціни на r13 175 70 в першу чергу залежать від виробника. Всі ціни, що пропонують виробники, дуже відрізняються одна від одної. Є шини, які стартують трохи більше 500 грн за одиницю, але в середньому 1200-1500 грн - середня вартість даної шини за одиницю.

Купуй онлайн – вчиняй правильно!

Нашим сайтом легко та просто користуватися. Його унікальність і полягає в тому, що завдяки ньому значно спрощується пошук бажаних шин для автомобіля. Це забезпечується простим інтерфейсом веб сайту. Окрім того у клієнтів не буде труднощів з пошуком виробників, адже на сайті представлені майже всі відомі і доступні для широкого кола споживачів виробники гум. Скориставшись нашим вебресурсом ви з легкістю будете користуватися ним і надалі і рекомендувати його своїм близьким та друзям.

 

 

Порівняти до 4 товарів:

з 113
Ще 20 результатів
з 113
На правах реклами
Догори