Політика повернення

Інформація про ваші права на скасування

Ви маєте право скасувати цей договір протягом чотирнадцяти днів без уточнення причин.

Для придбання товарів термін скасування становить чотирнадцять днів, починаючи з того дня, коли ви або третя особа, названа вами, крім перевізника, захопила товар. Якщо замовлені товари доставляються в партійних партіях, період починається з дня отримання останнього товару; якщо контракт на поставку товару передбачає декілька партійних партій або партій, період починається з дня, коли була отримана остання часткова партія або партія;

Для того, щоб здійснити своє право на скасування, Ви повинні повідомити нам (TyresNET GmbH, Amalienstr. 71 80799 Мюнхен Німеччина, E-Mail: info@tyres.net) про ваше рішення скасувати цей контракт, даючи чітке твердження (наприклад, поштою або електронна пошта)

Достатньо, щоб ви відправили повідомлення про скасування вчасно, щоб дотримуватися встановленого строку.

Наслідки скасування

Якщо ви скасуєте цей договір, ми повернемо вам будь-які отримані від вас платежі без зволікання та не пізніше ніж через чотирнадцять днів з дати нашого отримання вашого повідомлення про скасування, включаючи всі витрати на доставку (за винятком додаткових витрат, пов'язаних з той факт, що ви вибрали тип доставки, окрім стандартної доставки). Для цілей відшкодування ми будемо використовувати ті самі способи оплати, які ви використали в початковій транзакції, якщо expressly не буде погоджено інше; на якийсь рахунок вам не стягуватиметься додаткова вартість для цього відшкодування.
Ми збираємо товари від вас.

Ми несемо витрати на повернення товару.

Для погіршення товару, якщо такі є, ви повинні сплачувати лише компенсацію, якщо виявлення виникла через ненужне поводження з ними, за винятком вивчення їх умов, характеристик та функціонування.

Кінець інформації про права на скасування

Догори