Вибрані фільтри

Шини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Якісні шини – швидкість, безпека, комфорт

Хороші шини – ключовий елемент, що забезпечує комфортну та безпечну подорож автомобілем. Досвідчені водії зазначають, що економити на гумі не можна, варто обирати якісні, міцні та стійкі шини. Існує чимало характеристик, які дозволять купити шини якісні та безпечні. Основні критерії, за якими класифікується гума – сезонність, вид транспорту, виробник. Підбір шин – справа не легка, але варта уваги кожного водія.

Провідні виробники гуми постійно займаються науковою роботою, здійснюють лабораторні та полігонні дослідження. Це дозволяє завжди йти в ногу з часом та оснащувати авто своєю продукцією за останніми інноваційними віяннями. Сьогодні шинні компанії виробляють гуму для зими, літа, всіх сезонів у різних цінових сегментах. Кожен водій має змогу оснастити свою вантажівку, легковий автомобіль, мотоцикл, фургон, позашляховик або кроссовер. Досить часто провідні компанії пропонують яскраві новинки для легкових авто. Такі шини стають досить зносостійкими, надійними, міцними. Шини для кроссоверів та позашляховиків вражає своєю стійкістю до бруду та каміння. Продаж резини здійснюється у всьому світі. Кожна з компаній має якісно налагоджену дилерську мережу, тому купити гуму майже кожного виробника планети можна на будь-якому континенті. До того ж, сьогодні водії мають можливість придбати шини онлайн.

Оптимальний підбір шин

Купити шини варто в залежності від сезону. Досвідчені автолюбителі зауважують, що їздити взимку на літній гумі – не просто не комфортно, а небезпечно для життя. Тому сьогодні на шинному ринку можна знайти зимову, літню та всесезонну гуму. Їх різниця полягає в дизайні протектора та призначенні. На літній гумі можна пересуватися навіть у надвисокі температури, як по сухому покриттю, так і по вологому. Що стосується зимових шин, то з ними водій може почуватись в безпеці навіть під час ожеледиці. При підборі шин варто звертати увагу на дизайн протектора та дренажні системи. Від якості цих елементів залежить, як швидко евакуюватиметься вода, бруд та розталий сніг. Хороша дренажна система – запорука відсутності аквапланування.

Шини купити не складає труднощів. В залежності від призначення та вантажності транспорту варто звернути увагу на гуму для легкових, вантажних, позашляхових авто. Під час вибору шин за таким критерієм слід акцентувати увагу на стійкості гуми, дизайні протектора та його типі. Кожна шина має характеристики за розміром. Окрім розмірів, варто враховувати й тип дисків. Найпопулярніші сьогодні – стальні диски. Ціни на шини варіюються в залежності від їх призначення та класу.

Купити шини – отримати безпечну експлуатацію авто

Гіганти шинної промисловості щороку презентують власні новинки. Розробники постійно вдосконалюють гумові суміші, підвищуючи зносостійкість продукції. Сьогодні майже всі шини мають низький рівень внутрішнього шуму, що забезпечує комфортне пересування. Провідні виробники Європи, Азії та Америки представляють різноманіття малюнків протектора, що зорієнтовані на різні дорожні умови. Такий широкий асортимент дозволяє купити шини для різних погоди та дорожніх покриттів. Під час підбору шин водій з легкістю може розглянути продукт з точки зору різних критеріїв: склад суміші, конструкція корду, особливості дренажної системи, розмір. Всі ці параметри визначають якість продукції та дозволяють кожному водію впевнено та безпечно почуватися за кермом. До того ж, продаж шин здійснюється у різних цінових сегментах. На шини ціна завжди залишається доступною, а купити резину тепер неймовірно просто і вигідно, адже головна мета кожного шинного виробника – захист своїх клієнтів від неприємностей на дорогах.

Порівняти до 4 товарів:

з 22472
Ще 20 результатів
з 22472
На правах реклами
Догори