Вибрані фільтри

Шини Nokian

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія

Шини Нокіан (Nokian)

Будучи найбільшим виробником шин в Скандинавії, Nokian користується досить великою популярністю. Своїми інноваційними розробками в області продуктів і постійного оновлення асортименту цей бренд однаково шанований і серед партнерів, і серед клієнтів.

Nokian - зроблено в Фінляндії

У 1988 році, у Фінляндії виник новий бренд Nokian, що є на сьогоднішній день найбільшим виробником шин в Скандинавії. Маючи середній оборот близько 750 млн. Євро в рік, ця компанія належить до найприбутковіших світових концернів у своїй галузі. Завдяки обраній стратегії фокусування з боку компанії, середній річний дохід в шинної індустрії може вирости в кілька разів. На сьогоднішній день до концерну Nokian також належить найбільша мережа з виробництва шин - Vianor, що володіє більш ніж 200 філіями в Швеції, Фінляндії, Норвегії, Литві, Латвії, Естонії та Росії.

Нові технології і висока якість шин Нокіан

Компанія працює перш за все на ринку по заміні шин. Завдяки постійним оновленням в асортименті і видатним розробкам, концерн заробив чудову репутацію як серед своїх клієнтів, так і серед дилерів. Розвиток товару, маркетинг і збут-все це частина великого досягнення фінського концерну Nokia. Компанія уклала договори на реалізацію певних маркетингових продуктів, що випускаються на території країн-партнерів, таких як Китай, Словаччина, США, Індонезія. Nokian також має в своєму розпорядженні кілька власних організацій зі збуту зокрема в Німеччині, Швеції, Норвегії, Росії, Швейцарії та США.

Шини Nokian по праву вважаються високоякісним маркетинговим продуктом, який має свої відмінні риси. Сучасними розробками бренд гарантує своїм клієнтам подвійні переваги.

Порівняти до 4 товарів:

з 947
Ще 20 результатів
з 947
На правах реклами
Догори