Вибрані фільтри

Шини Pirelli Cinturato P7

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Шини Pirelli P7 Cinturato

Наш сайт пропонує вашій увазі шини Pirelli P7 Cinturato найвідомішого італійського бренду Pirelli. Багато профільних експертів зазначають, що Cinturato P7 Pirelli показали себе якнайкраще під-час випробувань як в лабораторних умовах, так і в режимі реальної подорожі. До думки експертів схиляються і численні автовласники, які сезон за сезоном користуються саме даною моделлю шин. Чим же так резина Pirelli Cinturato P7 припала до душі автомобілістам?

Технічні характеристики шини Pirelli P7 Cinturato

Резина Pirelli Cinturato P7 однозначно може потішити автовласників багатьма чинниками. Перш за все, шини мають неперевершені зчеплювальні характеристики, про що говорять всі експерти ринку. По-друге, італійський концерн продовжив термін експлуатації шин, а від так і підвищив і без того високу якість шин.

Щодо переваг, то і тут Pirelli Cinturato P7 багато в чому випереджає своїх найближчих конкурентів. Саме при виготовлені цієї моделі шин італійська компанія використовували найвисокоякіснішу сировину, яка не втрачає свої властивості при потужних навантаженнях. Окрім того, цій моделі шин не страшні високі літні температури під час швидкої їзди.

Переваг шин Pirelli Cinturato P7 ще більше

На цьому переваги цієї моделі не закінчуються. Виробник продумав рисунок протектора з функціональними блоками, які в свою чергу забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям навіть під-час найгарячішого літнього періоду. До того ж, виробник запевняю, що втрата контролю під час руху на сухій чи на вологій після дощу дорозі майже неможливий! Окрім цього, резина Pirelli Cinturato P7 зберігатиме всі свої властивості при будь-яких температурах, завдяки наночастинкам і полімерних з’єднання, котрі додані до складу гуми. А збільшена пляма контакту шин забезпечує більшу прохідність автомобіля. Ну і насамкінець, варто зазначити ефективну дренажну систему, яка складається з широких канавок і дрібних прорізів, що незамінні при відводі вологи з контактної плями, що унеможливлює виникненню ефекту аквапланування.

Купити шини Pirelli Cinturato P7

Плануєте купити Pirelli Cinturato P7 - зробіть це без остраху у нас на сайті. Гарна у Pirelli Cinturato P7 ціна. За італійську перевірену роками якісну шину ви заплатите 1336 гривень, що зважаючи на співвідношення “ціна-якість” є дуже вигідною пропозицією. До того ж, виробник дає гарантію на свою продукцію. Не зволікайте і придбайте, можливо, перші у своєму житті шини Pirelli Cinturato P7!

Нема більше товарів для вашого пошуку.

На даний момент у цьому магазині немає пропозицій

Порівняти до 4 товарів:

з 22472
Ще 20 результатів
з 22472
На правах реклами
Догори