Вибрані фільтри

Шини Barum

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Barum – якісна продукція за доступною ціною

Більшість водіїв перед тим, як придбати шини, звертають увагу саме на бренд. Досвідчених автовласників приваблюють компанії з багаторічним досвідом. Серед таких можна виділити Барум. Резина Барум з'явилася на світовій арені ще на початку 20 століття. Перші покришки були випущені з конвеєру в 1932. Барум – це чеський виробник, який задовольняє смаки своїх споживачів не лише якістю, але й досить доступною ціною. Резина Barum була визнана водіями всього світу. Великим плюсом є те, що шини цього бренду мають велику кількість сертифікатів, які підтверджують їхню якість. До того ж, шини Barum мають чимало нагород, отриманих у різних конкурсах. Шини Barum на сьогодні є надзвичайно популярними серед жителів Європи, які завжди вважались цінителями справжньої якості. Компанія Барум займається постійним розвитком. Найбільшу увагу фірма приділяє виробництву літніх шин.

Компанія робить упор на виробництво літніх покришок. Така резина Barum повинна використовуватись, коли темература стрімко підіймається. Коли на дворі температує залишається стабільно вищою за +15 за Цельсієм – час оснащувати своє авто шинами Барум.

Такі автошини ідеально підходять для експлуатації навіть у надвисокі температури. Не варто вважати, що такі покришки будуть погано поводитися під час дощу. Резина Barum має досить продуманий провідним спеціалістами дизайн протектора і надзвичайно якісну дренажну систему, яка допоможе уникнути аквапланування, вчасно евакуювавши воду. До того ж, такі шини виготовлені з твердої суміші. Унікальна рецептура гуми дозволила добитися жорсткості, що на розжарених сонцем дорогах допомагає уникнути швидкого зношування.

Компанія не забуває піклуватися і про жителів зон з холодними зимами. Для цього випускається лінійка зимових шин Барум.. Зимова резина Barum також оснащена якісними дренажами, що дозволяє вчасно позбавлятися від надлишків талого снігу і бруду. Такі шини, навпаки, виготовляються з еластичної суміші і поводяться в найморозніші дні на високому рівні. Експлуатувати таку резину Barum краще, коли температура опуститься нижче +10. Резина Barum – ціна високої якості.

Шини Barum: діапазон цін

На шини Барум ціна завжди залишається доступною. Піклуючись про свого споживача, компанія пропонує шини свого бренду у середньому та економ сегментах. Звичайно, на шини Barum ціна може варіюватися, адже вартість зазвичай залежить від кількох факторів. На вартість впливають висота профілю, сезонність, розмір. Проте ціна на шини Barum ніколи не перевищує мідл сегменту, чим не перестає приваблювати споживача.

Порівняти до 4 товарів:

з 398
Ще 20 результатів
з 398
На правах реклами
Догори