Вибрані фільтри

Шини Tigar

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Tigar: з історії сербського бренду

Кожен досвідчений водій знає, що високоякісна автогума для авто є гарантією безпечного пересування дорожніми покриттями будь-якої складності. Нехтувати власною безпекою та комфортом на дорозі ніколи не можна. Як відомо, надмірна економія на шинах може викликати неприємності на дорогах: погане зчеплення з покриттям, виникнення аквапланування, високий рівень внутрішнього шуму, погана керованість. Гарне рішення - шини Тігар від сербського виробника, які надають можливість оснастити транспортний засіб і подарувати гарантію безпечної експлуатації транспорту за доступною ціною. Якісна і надійна резина Tigar дозволить на довгий час забути про переоснащення авто, надійно і впевнено пересуватися дорогами різних типів.

Заснована компанія була на початку 20 століття. Проте спочатку працівники займались виготовлення гумових виробів взагалі, перша ж автомобільна шина побачила світ у 1959 році. Фірма Тігар є підрозділом досить популярної компанії з виробництва шин Мішлен в Сербії. Великою перевагою є те, що на шини Tigar вартість є нижчою, ніж на продукцію Мішлен. А в своєму ціновому сегменті резина Tigar є досить якісною та стійкою. Резина Tigar ціна якої є досить бюджетною, має відмінно налагоджені дилерські мережі, що дозволить кожному, хто зацікавився у її придбанні, оснастити своє авто шинами цього бренду

Шини Tigar – надійний партнер в оснащенні авто

Модельний ряд цього бренду надзвичайно широкий. Кожен власник транспортного засобу може бути впевнений у тому, що потрібний типорозмір обов’язково знайдеться. Всі заводи оснащені інноваційною технікою. На підприємстві постійно проводиться розробка нових моделей шин, удосконалюються старі моделі. Контроль якості дозволяє виготовляти шини Тігар з відмінними характеристиками без можливості виникнення браку. Резина Tigar представлена для кожного сезону: літнього, зимового, міжсезоння. Всі шини Tigar виготовляються з особливої суміші з використанням новітніх технологій. Гума Tigar демонструє низький опір коченню, що послугує відмінною економією палива. Завдяки багаторічній співпраці з Мішлен, про вироби Тігар можна говорити як про бюджетний аналог якісних шин, які демонструють себе як безпечні, міцні і економічні.

Порівняти до 4 товарів:

з 315
Ще 20 результатів
з 315
На правах реклами
Догори