Вибрані фільтри

Шини Sava

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Результати тестів

до

Резина Sava: більш ніж 80 років на ринку

На сьогодні шинний ринок може приголомшити водіїв дійсно величезною кількістю різних брендів. Серед видатних компаній з виробництва шинної продукції можна виділити бренд Сава. Компанія знаходиться в Центральній Європі, а саме в Словенії. У Словенії знаходиться завод та містяться всі потужності виробництва. Вперше Сава запрацював близько вісімдесяти років тому. Тому з впевненістю можна сказати, що резина Sava має давні традиції та багаторічну історію. Бренд успішно розвивається і не зупиняється у впровадженні в виробництво інноваційних технологій, що дозволяє весь час радувати своїх постійних клієнтів якісними новинками. Спеціалісти відзначають, що щорічно бренд виготовляє близько восьми мільйонів шин.

Ім’я компанії можна знайти серед лідерів продажу у Європі. А, як відомо, прихильність клієнтів – перша ознака якості товару. Резина Сава призначена для експлуатації на різних транспортних засобах у будь-яких кліматичних умовах. Що стосується сезонності, то шини Сава випускаються використання у такі сезони: літо, зима, міжсезоння. Всі шини Sava мають особливу рецептуру гуми, якісне оснащення, що дозволяє демонструвати їм відмінні їздові характеристики у вказаних кліматичних умовах. Резина Sava є не тільки доступною, але й якісною, про що говорить велика кількість сертифікатів та нагород.

Шини Sava: особливості підбору та покупки

Резина Сава ціна якої залишається досить доступною, повинна підбиратись з урахуванням сезонних особливостей. Якщо кліматична зона, у якій знаходиться водій досить сувора, тобто взимку є суворі морози, а влітку шалена спека, то краще придбати два комплекти шин Сава – для літнього і зимового використання. Шини Сава літні та зимові відрізняються сумішшю, із якої виготовлена гума. Літня резина Сава більш жорстка, і, відповідно, стійка до спеки. А ось зимові шини дещо еластичніші, що дозволяють їм не замерзати під час наднизьких температур. Якщо ж водій пересуватиметься лише містом або кліматичні умови є помірними, то підійде всесезонна резина Sava. Також варто враховувати призначення і вантажопідйомність транспорту. Шини Sava – якісна резина для усіх транспортних засобів, що захистить водіїв від неприємностей на дорогах.

Порівняти до 4 товарів:

з 172
Ще 20 результатів
з 172
На правах реклами
Догори