Вибрані фільтри

Шини Rosava

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Чому автошини rosava такі популярні

Почнемо з того, що автошини rosava – продукт український. В місті Біла Церква їх виробляє АТ РОСАВА, що є найбільшим виробником в Україні і одним з провідних заводів шин в СНД. Росава випускає більше 80 типорозмірів шин для легкових і легких вантажних, автобусів, тролейбусів,  вантажних автомобілів, мікроавтобусів, сільськогосподарських машин і наземного транспорту. Шини Росава цінами надзвичайно подобаються покупцям.

Рекомендуємо купити шини Росава!

Купити шини Росава однозначно варто. Росава – це шини, які проходять попереднє тестування з показниками вихідних характеристик з контролем на обладнанні фірми HOFMANN і Рентгенодефектоскопія на обладнанні фірми Collmann. Росава –  то резина, що має хороші ознаки прохідності по різних дорожніх ділянках завдяки своїй жорсткій структурі, яка ґрунтується на міцному металокордом.

Резина Росава: які шини обрати

Асортимент компанії налічує близько 200 видів покришок. Водіям пропонується резина Росава (її ще називають россава) для зими, літа і всесезонні моделі. Коротко розкажемо про характеристики найпопулярніших моделей.

Зимові шини Росава Snowgard використовуються на всіх легкових автомобілях в кліматичних умовах середньоєвропейської зими з тривалими відлигами і рідкісними випадками рясних снігопадів. Крім самої доступної ціни дана модель Росава зима Snowgard характеризується високим рівнем безпеки і тривалим ресурсом експлуатації. Тип малюнка протектора – зимовий спрямований c можливістю шипування.

  • Росава бц 20. Малюнок протектора шини забезпечує їй стабільну роботу незважаючи на високі швидкості, а також високі експлуатаційні властивості. Тип малюнка протектора у даній моделі  – всесезонний.
  • Росава бц 10. Це шина універсальна зимова, передбачена для будь-яких типів доріг. Малюнок протектору гарантує надійну курсову стійкість і зчепленність з дорогою, вкритою брудом, а також низький шум на твердому покритті.
  • Росава бц 11. Дорожній малюнок протектора сприяє надійному зчепленню шини з дорогою, оптимальним технічним характеристики при будь-якій швидкості руху, низький опір коченню. 3 поздовжні канавки гарантують надійну курсову стійкість авто, ефективне виведення води з зони контакту, низьку ймовірність аквапланування.
  • Росава бц 6. Зимова шина. Малюнок протектора гарантує добру курсову стійкість і відмінне зчеплення колеса з дорогою підчас рхуі на засніжених, мокрих, та зледенілих дорогах. Можна використовувати шипи проти ковзання.
  • Росава бц 24. Шини для легких вантажних автомобілів та мікроавтобусів. Малюнок протектора всесезонний, завдяки чому шина показує ефективні тягово-зчіпні якості і відмінну стійкість на дорогах з покриттям різного типу у будь-який сезон, а також ця резина відрізняється високою ізносостійкістю.
  • Росава wq 101. Шина з спрямованим зимовим малюнком протектора, складається з центрального ребра, що має з 2 окружні ряди відокремлених елементів - два середніх ребра і крайніх, дуже потужних, ребер. Наблюдається надійна курсова стійкість авто і активне пресування пухкого снігу. Поперечні канавки зроблені у виді широких зігнуто-плавних колій, які виходять з окружної канавки з кутом до обертання шини.
  • Росава wq 102. Направлений малюнок протектора найефективніше відводить із зони контакту воду, сніг і бруд. Суцільне ребро моделі rosava wq 102 поставлене збільшувати жорсткість центру бігової доріжки і підвищувати курсову, а також бічну стійкість в поворотах. Малюнок зигзагоподібний, чим зменшує галас при праці шини з шипами. Є ламелі, тобто ножові вставки - утворення додаткових граней для кращого зчеплення з вкатаним снігом і льодом.
  • Росава wq 103. Шина з направленим дорожнім малюнком, ідеально ефективно виводить рідину з точки контакту. Широка канавка по центру і поперечні канавки мають гладкі стінки і гарантують надійний опір акваплануванню. Елементи шини мають округлені ребра, що значно знижує рівень шуму. Вузькі ножові прорізи, які повторюють форму канавок, також зменшують можливість аквапланування та підвищують еластичність бокових частин гуми. 
  • Росава quartum s49. Малюнок цього протектора гарантує відмінне зчеплення з сухою дорогою, гарну курсову стійкість, швидкий і ефективний вивід рідини із зони контакту шини з вологим шосе. Rosava quartum s49 має дорожній тип малюнку.
  • Росава sq 201 Aqualine. Шина з направленим дорожнім малюнком протектора, найбільш ефективно виводить рідину з точки контакту. Канавки легко не затримують воду, а округлі ребра значно знижують шум. Малий ризик аквапланування також робить цю шину гарним вибором для наших доріг.

Порівняти до 4 товарів:

з 75
Ще 20 результатів
з 75
На правах реклами

 

Догори