Вибрані фільтри

Шини Mitas

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Продавець


Показати все

Результати тестів

до

Якісна чеська резина Mitas

Шини Мітас упродовж не одного десятку років виготовляє чеська компанія. Перші шини Мітас зійшли з конвеєру ще у тридцятих роках двадцятого століття. Тому компанія може по праву вважатись досить досвідченою. На сьогодні фірма володіє трьома заводами, які базуються в Чехії, Сербії та США.

Зараз компанія займається виробництво шин для мотоциклів, сільськогосподарської та промислової техніки. Що стосується мотоциклів, то компанія більш орієнтована на мотоциклетні спортивні шини. Компанія займається активним розвитком, рік із року модернізує виробництво, що дозволяє їй постійно дивувати новинками. Так, у 2013 році були випущені шини Mitas радіальні для мотоциклів-дорожників. Топ-команда постійно розробляє стратегію, яка дозволяє їй досягти успіху. Сьогодні шини Mitas більш орієнтовані на споживача Європи, проте з часом бренд, безумовно, захоче поборотися за місце на світовому шинному ринку.

Шини Mitas: особливості придбання

Придбати шини Мітас сьогодні не важко, адже є велика кількість магазинів та площадок у мережі, які займаються продажем шин чеського бренду. Резина Mitas ціна якої є завжди доступною, представлена для порівняння цін і на Shiny.com.ua. Шини Mitas від чеського бренду неодмінно порадують своєю високою міцністю і легкістю кочення. Ці якості залучать економного водія, який обізнаний, що подібна властивість зменшить кількість споживаного палива. Резина Мітас – ціна європейської впевненості за кермом будь-якого транспортного засобу.

Порівняти до 4 товарів:

з 168
Ще 20 результатів
з 168
На правах реклами
Догори