Вибрані фільтри

Шини General

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Маркування ЄС


до

Конструкція

Результати тестів

до

Резина General від справжніх майстрів шинної промисловості

На сьогодні підбір шин залишається справою досить нелегкою через надзвичайну кількість брендів, представлених на авторинках. З’являється багато нових компаній, які ще не встигли зарекомендувати себе на світовій арені. Тому більшість водіїв надають перевагу брендам, перевіреним часом. Серед таких яскраво виокремлюється резина General, яка є надзвичайно популярною на ринку в більшості країнах світу вже не одне сторіччя. Виникла компанія ще у дев’ятнадцятому сторіччі, коли цей сегмент ще не був таким переповненим. Плідна праця, постійне прагнення наділити споживача якісною продукцію змогли залишити компанію і сьогодні поза конкуренцією. На сучасному етапі існування компанія співпрацює з не менш відомими Контіненталь.

Резина Дженерал випускається для оснащення транспортних засобів різних типів: легкових, вантажних, позашляхових, а також сільськогосподарської техніки. Про те, що шини General є якісними говорить той факт, що вони використовуються провідними автовиробниками під час базової комплектації нових моделей автомобілів. Місце виробництва шин цього бренду – Північна Америка. Саме тут знаходяться п’ять великомасштабних заводів, оснащених за останніми віяннями техніки. Компанія має науковий центр, що займається вдосконаленням власної продукції, розробкою нових моделей. Серйозний підхід керівників компанії до роботи дозволяє говорити про те, що шини General є якісними та безпечними. Кожен водій, що оснастить свій транспортний засіб шинами Дженерал може бути впевнений, що за кермом він отримає задоволення, адже зможе не відволікатись на питання комфорту та безпеки.

Шини General для цінителів якості, перевіреної часом

На шини Дженерал ціна залежить від ряду параметрів. По-перше, на вартість шин цього бренду впливає типорозмір. Звичайно, ціни на шини на вантажівку будуть вищими, ніж на легковий автомобіль. По-друге, на вартість впливає сезонність. Резина General – ціна відповідає якості. Резина General представлена для експлуатації в літній, зимовий часи та міжсезоння. Всі сезонні шини Дженерал мають ряд відмінностей, через що і відрізняються в ціні. Літні шини більш жорсткі. Водій повинен пам’ятати, що вдягати літню резину Дженерал на своє авто потрібно тоді, коли температура перевищує +15 градусів. Саме у таких умовах вона проявить найкращі якості: продемонструє низький опір коченню та рівень внутрішнього шуму, дозволить керувати авто на сухих та вологих покриттях. Зимові шини General виготовлені з суміші, яка робить їх еластичнішими та, відповідно, стійкішими до морозів. Всесезонка Дженерал має посередні показники та ідеально підходить для помірного клімату. Головне, що потрібно пам’ятати, купуючи шини Дженерал – це те, що вони відповідають всім стандартам, а їхня якість була перевірена не одним десятиліттям.

Порівняти до 4 товарів:

з 19
з 19
На правах реклами