Вибрані фільтри

Шини Federal

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Federal від відомого виробника

Резина Федерал вважається серед споживачів якісною та сучасною. Виготовлять ці шини у Тайвані. Початок компанії відзначається 1954 роком, тому шини Федерал виготовляють досвідчені та знаючі виробники. З середини п’ятдесятих і до сьогодні бренд активно бореться за гідні позиції на світовому ринку і не припиняє втрачати популярність. Коли з конвеєру вийшли перші шини Федерал, вони одразу ж отримали прихильність споживачів Азії. Час минав, а компанія не припиняла працювати. Прагнення успіху та постійне оновлення обладнання за останніми віяннями часу дозволили компанії вийти на новий рівень. Резина Federal – ціна високої якості та неповторності коліс.

Якісні та міцна шини Federal

Резина Федерал представляє мідл сегмент, у якому має стійкі позиції. В асортименті бренду можна знайти шини Федерал зимові та літні. Кожен водій знає, як важливо мати два комплекти шин, адже від цього залежить безпека як водія, так і пасажирів. Шини Федерал є і всесезонні. Всесезонку мають використовувати ті водії, які активно пересуваються дорогами міста, не мають наміру виїжджати під час ожеледі, снігопадів або страшної спеки на траси, або мешкають у помірному кліматі.

Всі шини цього бренду різняться характеристиками та типорозміром. Водій, перед тим, як купити шини Федерал, має зазирнути в інструкцію до свого транспортного засобу та впевнитись у тому, що обраний типорозмір узгоджується виробником. Значною перевагою є те, що на шини Federal ціна є доступною, адже компанія не хоче втрачати свої позиції та прагне оснастити якомога більше автівок власними шинами. Купити шини Federal зовсім не важко, адже компанія Федерал має великий досвід співробітництва з логістичними компаніями та дилерськими мережами.

Порівняти до 4 товарів:

з 91
Ще 20 результатів
з 91
На правах реклами
Догори