Вибрані фільтри

Шини Debica

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Результати тестів

до

Польська резина Debica

Більшість водіїв під час підбору шин звертають увагу на те, як довга компанія працює на ринку. Серед справжніх старожилів яскраво виділяється польська компанія Дебіца, яка відома на ринку вже більше 70 років. Почала своє існування шинна компанія ще у 1937 році. На той момент цей сегмент ринку ще не був таким зайнятим, тому фірма почала активно набувати популярності. Та резина Debica, яку ми знаємо сьогодні, є результатом багаторічної цілеспрямованої праці кожного спеціалісту заводу без винятку. Роки йшли, компанія розширювалась та вдосконалювала власне виробництво. Наприкінці дев’яностих минулого століття Дебіца стає частиною концерну GoodYear.

Резина Debica представлена у значній кількості найпопулярніших типорозмірів. До того ж, бренд пропонує познайомитись із шинами літніми, зимовими та всесезонними, які відповідають потребам кліматичних умов. Уся резина Debica виготовлена з унікальної гумової суміші, має гідну конструкцію та оснастку, а дизайн протектора є не тільки цікавим зовні, а й покликаний вдосконалити технічні характеристики шини.

Шини Debica: сучасні рішення

Зараз шини Debica мають чимало сертифікатів, які підтверджують їхню якість і відповідність світовим стандартам. Компанія проводить постійне оновлення обладнання, що дозволяє їй крокувати в ногу з часом. Модернізація виробництва дозволила шинам Дебіца вийти на новий рівень та зарекомендувати себе якісними та надійними на світовому ринку. Керівники компанії дослухаються до думки кожного працівника, ведуть активну роботу з розробок та не забувають про постійний діалог з клієнтом. Все це дозволяє сказати про те, що резина Debica – оновлена та якісна.

Купити шини Дебіца сьогодні зовсім не важко, адже компанія має налагоджену роботу з експорту власної продукції. Спільна праця менеджерів та логістичних компаній дозволяє доставити шини Debica у будь-яку частину світу. На шини Debica ціна є порівняно низькою, адже бренд намагається заохотити якомога більше клієнтів. Відгуки на шини Debica серед водіїв є досить позитивними. Автовласники відмічають те, що шини Debica поєднують в собі відмінні технічні характеристики та прекрасний зовнішній вигляд. Шини Дебіца – ціна комфортного керування транспортним засобом.

Порівняти до 4 товарів:

з 58
Ще 20 результатів
з 58
На правах реклами
Догори