Вибрані фільтри

Шини Avon

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Avon: історія виробництва

Резина Avon – це якісна продукція від досвідченого бренду. Компанія має давню історію, що бере початок з середини 19 століття, а саме з 1885 року. Саме у цей рік з конвеєру фабрики вийшла перша резина Avon. З 19 століття до сьогодні компанія невпинно працювала над власним розвитком, намагаючись спочатку завоювати місце на світовому шинному ринку, а потім втриматись там. З початком Другої світової війни шини для військової техніки поставляла саме Avon. На сьогоднішній день компанія Avon є дочірнім підприємством монополістичного об’єднання Cooper Tire & Rubber. Варто додати, що виготовляються шини Avon у Великобританії.

Зараз асортимент бренду досить широкий. Придбати шини Avon можна для мотоциклів, позашляховиків, легкових авто і мікроавтобусів. Резина Avon – це якісна гума, а підтвердженням цього є те, що Rolls Royce і Bentley в базових комплектаціях своїх автомобілів прагнуть використовувати саме шини Avon.

Шини Avon – безпека та комфорт

Резина Avon ціна якої є надзвичайно приємною, в широкому асортименті представлена в мережі. Виробники пропонують споживачам познайомитись з гумою літньою та зимовою. Спеціалісти компанії врахували суворі умови зим нашої зони, що зробило шини Avon безпечними і надійними. До того ж, зимова гума Avon досить висока. На шини Avon ціна є порівняно нижчою за іншу гуму для авто в цьому ж класі.

Порівняти до 4 товарів:

з 10
з 10
На правах реклами