Вибрані фільтри

Шини Amtel

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Продавець

Результати тестів

до

Якісна та комфортна резина Amtel

Шини Amtel – це якісні шини від досить популярного бренду, відомого серед водіїв всього світу. Впреше споживач дізнався про шини Amtel ще у середині 20-го століття. У 1946 році на ринку з’явилась фірма Vredestein Banden, яка була заснована у Нідерландах. Саме ця компанія і дала поштовх розвитку сьогодні популярного Амтел, якій вже зараз є лідером країн СНД. Спеціалісти відзначають компанію Амтел п’ятою у рейтингу найпопулярнішої та якісної гуми Співдружності Незалежних Держав. Лише цілеспрямованість та тяжка праця змогли вивести шини Амтел на новий рівень.

Завод проходить постійне оновлення обладнання, а заводська лабораторія займається впровадженням новинок та удосконаленням старих моделей авто. Варто додати, що потужності виробництва базуються не лише в Нідерландах, а й на території Російської Федерації. Резина Амтел виготовляється з використанням інноваційних технологій, які дозволяють виготовити якісну гумову суміш та підвищити зносостійкість резини. До того ж, уся резина Amtel має низький рівень внутрішнього шуму та опору кочення, що робить їх не лише зносостійкими, а й комфортними та економічними. Досвідчені водії знають, що, обравши шини з гідним рівнем опору кочення, можна чимало коштів зекономити на паливі, яке на сьогодні є досить дорогим.

Шини Amtel – безпечне пересування

Бренд активно прагне завоювати прихильність кожного споживача. Саме тому компанія намагається створити якомога ширший модельний ряд, щоб оснастити своєю продукцією кожного водія. Придбати шини Amtel можна для експлуатації на легкових, легковантажних авто, сільськогосподарської і навіть будівельної техніки. Також бренд пропонує познайомитися із сезонними шинами, які ідеально підійдуть для літньої або зимової експлуатації. Варто додати, що для того, щоб почуватися на дорозі в безпеці, слід мати два комплекти шин на кожен сезон. Вся резина Амтел відповідає сезонним вимогам та надає надійне пересування розжареними палючим сонцем покриттям та засніженими трасами. Значною перевагою бренду є те, що на шини Amtel ціна завжди залишається доступною, а придбати автогуму цього бренду зовсім не складно, адже компанія має налагоджені поставки в будь-яку країну світу. Резина Amtel – ціна доступна, а якість висока.

Порівняти до 4 товарів:

з 14
з 14
На правах реклами