Вибрані фільтри

Шини Achilles

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Achilles від популярного індонезійського бренду

Шини Achilles – приклад зносостійкої та міцної гуми, на яку повинен звернути увагу кожен досвідчений водій. Резина Ахіллес належить бренду з Індонезії, який займається виробництвом автогуми для легкових авто, легкових вантажівок і паркетників. Шини Ахіллес можна назвати досить молодими, проте такими, що вже встигли завоювати гідне місце на світовому ринку. Шини Ахіллес виробник почав виготовляти ще в 1991 році. Декілька років працівники активно працювали, налагоджуючи потужності виробництва і удосконалюючись. Вже через три роки резина Ахіллес побачила світ, зійшовши з конвеєру та з’явившись у продажі.

Недарма керівники компанії придумали таку гучну назву своєму бренду та назвали компанію ім’ям грецького героя Ахіллеса. Розробники наділили шини свого бренду зносостійкістю і високою міцністю. Компанія Ахіллес активно співпрацює з усесвітньо відомими Pirelli і Continentl, що допомогло вивести шини Ахіллес на новий рівень. Попри те, що бренд достатньо молодий, він вже встиг отримати прихильність клієнтів.

Шини Achilles: головні особливості

Бренд Ахіллес примітний широким модельним рядом. Проте основною перевагою компанії є те, що придбати шини Ахіллес можна в помірному ціновому діапазоні. Кожен з тих, хто бажає познайомитися з цією автогумою точно зможе знайти потрібні шини Achilles ціни яких, безумовно, зможуть порадувати.

Попри те, що резина Ахіллес відома шинному ринку лише близько тридцяти років, вона починає нестримно набувати популярності. Це легко пояснити тим, що шини Ахіллес мають досить хороші їздові характеристики та в той же час радують прибічників економії, адже вони мають низький рівень опору коченню та добре економлять паливо. До того ж, в каталозі можна знайти гуму для кожного сезону або ж придбати всесезонні шини Ахіллес. Резина Achilles – ціни дійсно приємні.

Порівняти до 4 товарів:

з 157
Ще 20 результатів
з 157
На правах реклами
Догори