Заява Delticom про захист даних

Ми знаємо, що для вас важливим є ретельне поводження з вашими персональними даними. Тому ми цінуємо вашу довіру до того, що Delticom сумлінно поводиться з цією інформацією. На випадки, коли особисті дані (і дані користувача) збираються поза межами цієї договірної мети, ви як користувач мусите активно погоджуватися на це використання. Цю згоду можна у будь-який час відкликати з дією на майбутнє. Для цього надішліть нам просто повідомлення електронною поштою до ukraina@delti.com.

Відповідальна інстанція

Відповідальною інстанцією щодо Федерального закону про захист даних є Delticom AG, Brühlstraße 11, 30169 Hannover.

Збір і використання особистої інформації наших клієнтів

Одержана від вас інформація допомагає нам реалізовувати і постійно покращувати ваші враження від покупок в Delticom. Ми використовуємо цю інформацію для оформлення замовлень, поставок товарів і надання послуг, а також оформлення оплати (наприклад, при купівлі за перерахунком також для необхідних перевірок). Ми використовуємо вашу інформацію також для того, щоб спілкуватися з вами щодо замовлень, продукції, послуг і маркетингових пропозицій (див. у пункті «Комунікація електронною поштою»), а також для того, щоб актуалізувати наші банки даних і вести та підтримувати ваші рахунки у нас, а також для того, щоб відображати тестові звіти і думки наших клієнтів, наприклад, на http://www.tyretest.com/ або наwww.delti.com.ua і рекомендувати вам продукцію або послуги, які могли б вас зацікавити. Ми використовуємо вашу інформацію також для того, щоб покращити наш магазин і нашу платформу, не допустити або виявити зловживання нашою Веб-сторінкою або дати можливість третім особам здійснити проведення технічних, логістичних та інших послуг за нашим дорученням.

Ми збираємо наступну інформацію:

В чому полягає Cookies?

Зручніші покупки Delticom

Чи передає Delticom одержану інформацію далі?

Інформація про наших клієнтів важлива для нас і допомагає оптимізувати нашу пропозицію. Ми передаємо інформацію, яку одержуємо, третім особам виключно в описаному нижче обсязі:

Якщо передається особиста інформація третім особам в описаному вище обсязі в країни поза межами Європейського економічного простору, то ми забезпечуємо, що передача інформації здійснюється згідно з цією заявою про захист даних і законами Німеччини про захист даних.
При цьому застосовується «Стандартний договір II» Європейського Союзу.
При цьому йдеться про умови стандартного договору для передачі особистих даних з Європейської спільноти до третіх країн, які передбачені Європейською комісією, щоб гарантувати належний рівень захисту даних. 

В якій безпеці перебуває інформація про мене?

Яку інформацію можу побачити в меню «Мої замовлення»?

Ви можете побачити багату інформацію про ваш рахунок і ваші операції з Delticom. За адресою меню «Моє замовлення» ми пропонуємо для вас центральний доступ (Мої замовлення).

Які можливості вибору у мене є?

Вказівки

Якщо у вас запитання щодо захисту даних в Delticom, напишіть нам – якомога точніше - до delti@delti.com, і ми спробуємо усунути ваші побоювання. Наш магазин змінюється постійно. Так само змінюються ця заява про захист даних і наші умови користування. Ми залишаємо за собою право періодично надсилати вам повідомлення про діючі в нас директиви. Проте ви повинні в будь-якому разі регулярно відвідувати нашу веб-сторінку і приймати до відома зміни. Якщо інше не передбачено, користування всією інформацією, яку ми маємо про вас і ваші рахунки, підпадає під дію цієї заяви про захист даних. 

Споріднені теми

Типові умови укладення договору
Інформація, яку ви нам надаєте

Ви надаєте нам інформацію,

Інформація, яку ви нам при цьому надаєте, – це, наприклад, прізвище, поштова адреса, номер телефону, інформація про кредитну картку, прізвища осіб, яким повинен бути поставлений куплений виріб, включаючи їх поштову адресу і номер телефону, адреси електронної пошти інших осіб, вислані нам електронні листи, а також фінансові дані, включаючи номер вашого посвідчення особи.

Інформація з інших джерел

Приклади інформації, яку ми одержуємо з іншим джерел, вміщують актуалізовану інформацію про адресу замовлення і поставки наших працівників з доставки пакетів та інших транспортних підприємств, які ми залучаємо до того, щоб актуалізувати наш банк даних, щоб можна було забезпечувати і гарантувати ваші наступні замовлення, щоб ми могли з вами комунікувати, інформацію про рахунки, умови купівлі і оплати, а також інформацію від кредитних агентств, які ми залучаємо до того, щоб викривати зловживання, особливо обман, і з цією метою ми могли пропонувати вам певні фінансові послуги і види платежів.

Інформація, до якої у вас є доступ
  1. Приклади інформації, до якої ви в Delticom маєте легкий доступ: Сюди належить інформація про попередні замовлення, особисті дані (включаючи прізвище, адресу електронної пошти, пароль), стрічка новин Delticom, повідомлення про спеціальні пропозиції, включаючи вашу історію замовлень і ваші складені повідомлення споживача на, наприклад,http://www.tyretest.com/ або http://www.delti.com.ua.

 

Догори