Наші загальні умови укладення договорів

За допомогою нашого інтернет-порталу Ви маєте можливість замовляти наведені там товари шляхом заповнення формуляру замовлення через мережу Інтернет, факсом або за телефоном. За умови зазначення в процесі розміщення замовлення всіх запитуваних даних і відправлення замовлення, Ви надаєте нам відповідно тверду оферту; замовлення, надіслані за телефоном, факсом, а також через мережу Інтернет, матимуть однакову юридичну силу. Шляхом оформлення замовлення Ви приймаєте ці загальні умови укладення договорів як обов’язкові для виконання і підтверджуєте Ваше бажання придбати замовлені товари. Про отримання Вашого замовлення ми повідомимо Вас шляхом підтвердження отримання; таке підтвердження отримання не вважається прийомом замовлення. Договір набирає чинності з моменту отримання товару за Вашої згоди, однак не пізніше ніж протягом 14-денного терміну, що надається Вам для розірвання договору. Ви маєте право і Вам слід зберегти та/чи роздрукувати наші загальні умови укладення договорів. Дані договору не зберігаються нами в повному обсязі.

Інформацію щодо витрат на пакування та відправку, а також умов оплати Ви можете знайти в умовах поставки та оплати відповідного інтернет-порталу. У випадку поставок за кордон ми залишаємо за собою право за необхідності обмежувати вибір способів оплати.

Ви маєте право на розірвання договору без зазначення причин протягом 14 днів у письмовій формі (наприклад, у формі листа, факсу, електронного листа) або шляхом повернення речі у тих випадках, коли річ була передана Вам до закінчення строку повернення. Строк повернення розпочинається після отримання даного повідомлення у письмовій формі, але не раніше надходження товару до набувача (у разі повторних поставок ідентичних товарів термін повернення розпочинається не раніше надходження першої часткової поставки), а також не раніше виконання наших зобов‘язань щодо інформування відповідно до статті 246 §2 у поєднанні з §1 пункт 1 та 2 вступного закону до Німецького цивільного укладення (EGBGB) і наших обов'язків відповідно до §312g пункт 1 частина 1 Німецького цивільного укладення (BGB) у поєднанні зі статтею 246 §3 вступного закону до Німецького цивільного укладення (EGBGB). Для дотримання строку розірвання договору є достатнім вчасно відправити заяву про розірвання договору чи повернути річ. Заява про розірвання договору надсилається у наступний спосіб:

Просимо Вас добровільно зазначити причину Вашого розірвання договору в рамках Вашої заяви про розірвання договору, а також ми проводимо збір подальшої інформації, необхідної для швидкої та ефективної обробки заяви. Для того, щоб повернення товару не викликало у Вас труднощів, ми особисто заберемо товари у Вас та повернемо сплачену суму рахунку, використовуючи Ваші банківські реквізити, що зберігаються у нас. Це означає, що Вам не доведеться відправляти товари до адміністративного центру в Ганновері.

У разі фактичного розірвання договору, те, що було виконано за зобов'язаннями і отримано обома сторонами, підлягає поверненню. Поверненню також може підлягати використання (відсотки). У разі якщо повернення того, що було виконано за зобов'язаннями, та повернення використання (вигода від користування) є неможливим, лише частково можливим чи можливим в погіршеному стані, Ви зобов'язані відшкодувати нам вартість у відповідному обсязі. За погіршення стану речі та використання Ви зобов'язані відшкодувати вартість лише у тому випадку, якщо використання та погіршення стану спричинені таким поводженням з річчю, що виходить за межі перевірки властивостей та принципу функціонування речі. Під "перевіркою властивостей та принципу функціонування" мається на увазі тестування та випробування даного товару у тій мірі, як можливою та прийнято в магазинах.

У разі розірвання договору ми заберемо у Вас речі, що можуть бути відправлені посилкою, а також ті, що не можуть бути відправлені. Зобов'язання щодо повернення оплати повинні бути виконані протягом 30 днів. Цей строк починається для Вас з моменту відправлення заяви про розірвання договору або відправлення речі, для нас строк починається з моменту отримання заяви або речі.

Особливі примітки

Ваше право на розірвання договору припиняється передчасно у разі надання послуги «готового монтажу», якщо договір повністю виконаний обома сторонами за Вашим запитом до того, як Ви скористувались правом на розірвання договору. Право на розірвання договору виключається для товарів, що виготовлені за специфікацією покупця. Сюди відносяться усі постачання коліс у зборі, що ми виготовили відповідно до Ваших бажань.

- Кінець повідомлення про розірвання договору -

Ми бажаємо, щоб Ви були задоволені всіма нашими постачаннями. Тому, Ви маєте право повернути всі придбані у нас товари протягом 30 днів. Це погодження виходить за межі законних вимог, згідно з якими Вам надається право на розірвання договору тільки протягом двох тижнів після отримання товару. Винятком із нашої добровільної пропозиції про повернення товару протягом 30 днів аналогічно винятку з можливостей розірвання договору, передбачених законом, є товари, що були виготовлені за специфікацією покупця. Сюди відносяться крім іншого усі постачання коліс у зборі, що були виготовлені індивідуально для кожного окремого покупця. Повернення коліс у зборі здійснюється компанією Delticom без будь-яких правових зобов'язань та виключно на підставі оплати витрат на обробку замовлення, що визначаються у даному договорі, у паушальному розмірі в 120,00 євро за 4 одиниці коліс у зборі.

Однак, наша пропозиція про повернення товару не включає поштових витрат на відправку. Це означає, що у випадку договорів зі споживачами, які розривають договір після закінчення строку дії законного права на розірвання договору (від 15 до 30 днів), ми стягуємо паушальну суму витрат на відправку. Як правило, підприємці несуть витрати на відправку. Подальшу інформацію, зокрема про витрати на відправку та нашу пропозицію про повернення товару протягом 30 днів, Ви можете отримати на відповідному інтернет-порталі.

Будь ласка, користуйтесь нашою транспортною упаковкою. Захищайте товари від пошкоджень. Шини мають бути підготовлені до відправки у чистому стані та зв'язані попарно. Особливо у випадку коліс у зборі необхідно забезпечити надійний захист внутрішньої та зовнішньої сторін за допомогою достатньої кількості картону та пакувальної стрічки. У разі виникнення пошкоджень через неналежну експлуатацію чи неналежну упаковку під час відправки, ми залишаємо за собою право на надання вимоги про відшкодування. Транспортні підприємства приймають виключно товари в належній упаковці.

Всі товари, що ми постачаємо, залишаються у нашій власності поки Ви чи особа, що прийняла товари, не виконала всі наші вимоги. Це також стосується вимог, що можуть виникати у майбутньому. У рамках здійснення наших прав на збереження права власності ми маємо право на негайне повернення нам товару без будь-якого права утримання, за виключенням випадків наявності встановлених на законних підставах та безперечних зустрічних вимог.

На всі недоліки придбаної речі, що виникають протягом законного гарантійного строку тривалістю в 2 роки, розповсюджуються передбачені законом претензії на Ваш вибір. Якщо всупереч очікуванням з Вашим замовленням виникають проблеми, зверніться, будь ласка, за електронною адресою: ukraina@delti.com.

Інтернет-сторінки пропонуються нами у вигляді, який ми вважаємо прийнятним. Ми не гарантуємо, що інтернет-портали відповідатимуть Вашим вимогам та знаходитимуться у Вашому розпорядженні у будь-який час, безперервно, своєчасно, безпечно та безпомилково. Користування інтернет-порталами здійснюється на Ваш особистий ризик; зокрема ми не несемо жодної відповідальності за результати користування інтернет-порталами та достовірність інформації, отриманої на інтернет-порталах.

Ми залишаємо за собою право постачання більш високоякісних шин з більшим критичним навантаженням (Loadindex) або індексом швидкості (Speedindex).

Тексти, зображення, звуки, графіка, анімація та відео, а також розміщення зазначеного на нашому сайті охороняються Законом «Про авторські права» та іншими захисними законами. Забороняється копіювати, розповсюджувати, змінювати чи розголошувати третім особам зміст цього веб-сайту. Авторські права на деякі зображення, що містяться на нашому веб-сайті, належать третім особам. Якщо інше не зазначено, всі фірмові знаки на нашому веб-сайті захищені законодавством про захист прав на товарні знаки. Ні ми, ні треті особи не надають через веб-сайт ліцензій на користування об’єктами інтелектуальної власності.

Під час реєстрації необхідно надати інформацію про себе та свою адресу, що є необхідною під час процесу розміщення замовлення, таким чином, ми зберігаємо цю інформацію для Вас. Ви можете самостійно змінити дані під час замовлення або пізніше в меню «Мої замовлення» чи «Контактна інформація» (в залежності від інтернет-порталу). Після реєстрації Ви отримаєте логін та пароль до Вашого аккаунту. Ви повинні забезпечити, щоб логін і пароль до Вашого аккаунту не були передані третім особам. У випадку несанкціонованого користування Вашим паролем чи аккаунтом Ви повинні негайно повідомити про це компанію Delticom. Кожна сторона договору має право в будь-який момент закрити Ваш аккаунт без зазначення причин. У цьому випадку компанія Delticom закриває Ваш аккаунт та всі збережені дані або видаляє їх.

Застосовується виключно законодавство Федеративної Республіки Німеччина. Застосування єдиної Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів від 11.04.1980 р. виключається.

 

Догори