Вибрані фільтри

Шини Vredestein

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Vredestein: з історії бренду

Придбання взуття для авто – справа досить не легка. Водії губляться у великій кількості брендів, адже щороку на ринку виринають нові компанії. Саме тому більшість водії надає перевагу справжнім майстрам шинної промисловості. Серед таких гуру яскраво виділяються шини Vredestein, які випускаються вже не перше сторіччя. Компанія була заснована у 1909 році. На той момент це був приклад прекрасного співробітництва американсько-голландського тандему. Під час кризи в середині 20 сторіччя фірма активно боролася за місце на європейському ринку і змогла довести свою першість. Сьогодні шини Vredestein є досить популярними серед європейців, яких зазвичай підкупає стабільність. З 2005 фірма була частиною концерну Амтел, згодом компанія стала частиною Apollo Tyres. Зараз заводи компанії знаходяться не лише в Нідерландах, а й в Індонезії, Тайланді та Індії.

Резина Фредештайн представлена у великій кількості найпопулярніших типорозмірів. Що стосується сезонності, то можна знайти літні та зимові шини Фредештайн. Зимові та літні шини цього бренду ідеально відповідають вимогам сезону. Все сезонна резина оснащена відмінними дренажними системами. Тому влітку під час дощу та взимку у страшенний снігопад водій зможе уникнути аквапланування, адже талий сніг та дощова вода вчасно відводитимуться з протектора. Придбати резину даного бренду по сезону – забезпечити комфортну подорож навіть по засніженому бездоріжжю, адже шини Vredestein якнайкраще пристосовані до найбільш екстремальних умов.

Шини Vredestein: ціновий сегмент

Купити шини Фредештайн сьогодні не важко, адже компанія постійно розвивається та налагоджує регулярні поставки в Америку, Азію та Європу. Кожен водій перед покупкою хоче дізнатись ціновий сегмент бренду. Резина Vredestein – ціна вигідна, а якість висока.

На шини Vredestein ціна залишається доступною, а більшість продукції представлена в мідл сегменті. Є кілька аспектів, які впливають на ціну продукції. Зазвичай, перший аспект – це сезонність. Літня та всесезонна резина Vredestein є дешевшою за зимову. Проте кожен водій має пам’ятати про те, що кожен повинен мати у запасі два комплекти шин. Це буде запорукою безпеки на дорозі будь-якої складності. Другий аспект – розмір. З цим все досить просто. Чим більше шини Vredestein, тим дорожче і навпаки. І, нарешті, останній аспект – профіль. Низькопрофільна резина Vredestein, через свої динамічні характеристики, зазвичай є дорожчою середньо- і високопрофільної. Але резина Фредештайн є досить економічною, тому ціни варіюються не досить сильно. Шини Фредештайн – це якісне взуття для авто за доступною ціною.

Порівняти до 4 товарів:

з 748
Ще 20 результатів
з 748
На правах реклами
Догори