Вибрані фільтри

Шини Uniroyal

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Uniroyal – німецька якість

Резина Uniroyal – це творіння німецької компанії, яка діє на ринку вже близько ста тридцяти років. Компанія є дійсно досвідченою, а те, що вона зуміла пройти випробовування часом, доводить її надзвичайну якість. Уніроял має центр досліджень, який займається розробкою новинок та удосконаленням старих моделей. Постійний діалог з клієнтом дозволив компанії дізнатись про його потреби. Саме тому останній десяток років ведеться удосконалення шин з питання їхньої взаємодії з мокрою дорогою. Працівники також вдосконалюють дренажні системи та дизайн протектора, що допомагає вчасно евакуювати воду з резини та уникати аквапланування.

Шини Uniroyal представлені для експлуатації влітку та взимку. Також є шини для всесезонного використання, які мають середні показники. До того ж, компанія має досить широкий модельний ряд, що дозволяє всім, хто бажає купити шини Uniroyal, зробити це швидко.

Шини Uniroyal – запорука комфортного керування авто

На шини Uniroyal ціна, безсумнівно, є доступною. Проте можливе її варіювання в залежності від типу, розміру та сезонності шини. Придбати шини Uniroyal сьогодні зовсім не важко, адже дилерські мережі компанії працюють досить злагоджено. Зробити покупку можна як на ринках і в магазинах, так і на онлайн-майданчиках. Придбання шини Uniroyal в Інтернеті здійснюється в комфортних умовах, що і є основною перевагою. До того ж, кожен водій зможе порівняти ціни на шини Uniroyal і зробити правильну покупку. Резина Uniroyal – ціна німецької якості.

Перш, ніж купити шини Уніроял, споживач повинен ознайомитися з особливостями типорозміру. Здійснити підбір шин допоможе керівництво з експлуатації, в якому виробник вказує розміри авторезини, що рекомендуються. Придбавши шини Уніроял, водій продовжити задоволення від водіння і відчути, що таке дійсно якісна гума.

Порівняти до 4 товарів:

з 329
Ще 20 результатів
з 329
На правах реклами
Догори