Вибрані фільтри

Шини Tunga

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка

Показати все

Продавець

Бюджетна та економічна резина Tunga

Резина Тунга – це якісна резина серед інших шин того ж цінового діапазону, що представляє економ-сегмент. Шини Тунга виготовляє виробник з Російської Федерації під назвою Кордіант. Кордіант – це величезна корпорація, що займається виробництвом взуття для транспортних засобів різного типу. Шини Тунга є досить молодими, адже лише розпочинають свій шлях. Але завдяки тому, що бренд якісно поєднує доступність з надійністю, чим і заохочує клієнтів.

Шини Тунга компанія пропонує для легкових авто, легковантажних транспортних засобів та вантажівок. Варто відзначити, що щороку з конвеєру фабрики виходить близько шести мільйонів шин. Компанія має широкий модельний ряд і випускає шини Тунга у найпопулярніших типорозмірах.

Шини Tunga: поєднання доступності з якістю

Як вже було зазначено, великою перевагою бренду є те, що на шини Tunga ціна є надзвичайно бюджетною. Окрім цього, гума також має ряд плюсів. По-перше, шини Тунга враховують сезонні особливості. В асортименті компанії можна знайти резину літню та зимову. Спеціалісти компанії відзначають, що через те, що вони, як ніхто інший, знайомі із суворістю клімату, шини Тунга враховують потреби кожного сезону. Різниця в сезонних шинах Тунга криється в рівні жорсткості гуми, дизайні протектора та оснастці. Справа в тому, що літні шини Тунга виготовляються з більш жорсткої гуми, а зимові – еластичної. Це зумовлено потребами температурних режимів, у які будуть експлуатуватися шини. Вся резина Тунга оснащена хорошими дренажними системами та має низький рівень шуму, порівняно з іншими брендами бюджетного сегменту. Резина Tunga ціна якої є помірною, в широкому асортименті представлена на просторах Інтернету, що полегшує її придбання, адже зробити це можна всього в декілька кліків прямо із дому.

Порівняти до 4 товарів:

з 10
з 10
На правах реклами