Вибрані фільтри

Шини Triangle

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Результати тестів

до

Резина Triangle від досвідченого китайського виробника

Резина Triangle має давню історію, тому вже давно встигла залучитися підтримкою свої споживачів та отримати прихильність всього світу. Заснована компанія була ще в середині минулого сторіччя. Перші шини Тріангл зійшли з конвеєру ще у 1976 році. Спочатку компанія завоювала споживача Піднебесної, а потім стрімко закрокувала на світовий ринок. Сьогодні резина Triangle вважається якісною та доступною. Продукція представлена у середньому ціновому сегменті, тому всі, хто бажають її придбати, зможуть зробити це всього у кілька кліків мишкою.

Зараз компанія Triangle невпинно займається власним розвитком. Не забувають спеціалісти фірми про важливість впровадження нових технологій, активну роботу над новинками та вдосконалення продукції. Серйозний підхід до роботи дозволив фірмі оформити близько двох сотень патентів, що свідчить про серйозну роботу над розробками. Користуються шинами цього бренду у більш ніж 150 країнах світу всіх континентів. Все це дозволяє щиро назвати шини Тріангл кращими серед китайських. До того ж, на шини Triangle ціна завжди залишається доступною.

Шини Triangle: особливості придбання

Шини Тріангл представлені в широкому асортименті. Бренд пропонує споживачам познайомитись з продукцією для легкових, легковантажних та великогабаритних авто. Триангл виготовляє шини літні, зимові та всесезонні, які відповідають кліматичним умовам, у які повинні експлуатуватися. Вся резина представлена в найпопулярніших типорозмірах, тому водії не матимуть проблем з підбором. Перед тим, як купити шини Тріангл, водій повинен зазирнути в керівництво з експлуатації та впевнитись у тому, що обраний типорозмір дійсно підходить для тої чи іншої марки авто. Купити шини Triangle зовсім не важко, адже компанія має давно налагоджену дилерську мережу, яка постачає продукцію і в нашу країну. Резина Тріангл – ціна доступної якості.

Порівняти до 4 товарів:

з 537
Ще 20 результатів
з 537
На правах реклами
Догори