Вибрані фільтри

Шини Toyo

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Маркування ЄС

до

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Резина Toyo – одні з найкращих шин з Японії

Своє існування бренд Toyo почав ще у 20 столітті, а саме у 1945 році. Плідна праця японський майстрів шинного ремесла не залишилось не поміченим. Приблизно через 20 років свого існування компанія відкрила філіал у США. З того часу Toyo активно розвивається, розширюючи власне виробництво. Резина Toyo часто обирається провідними автовиробниками для базових комплектацій нових марок автомобілів. Так, компанія оснащує своєю гумою такі марки авто, як Toyota, Mazda, Lexus, Mitsubishi та багато інших.

Кожен із заводів оснащений новомодним устаткуванням, автоматичними системами за контролем якості. Це надає можливість виробляти шини Toyo з відмінними характеристиками, які здатні забезпечити користувача безпекою і надійністю. Шини Toyo (Тойо) виготовляють з високоякісної природної і штучної сировини за допомогою інноваційних технологій. Завдяки цьому шини Тойо є досить зносостійкими та міцними. До того ж, вони демонструють невисокий опір коченню. В результаті збільшується паливна економічність продукту і підвищується період його служби. Про шини Toyo можна говорити як про міцні, надійні та економічні. Купити шини Тойо і пересвідчитися в їх високих їздових характеристиках може кожен, адже компанія має дилерські мережі у всьому світі.

Шини Toyo: японська якість я запорука безпеки

Компанія представляє споживачам шини Тойо для легкових авто, фургонів, позашляховиків та кроссоверів. Тут варто додати, що резина Toyo заявила про себе як про якісну і на спортивних змаганнях. Ще у 80-х роках минулого століття фірма Toyo вирішила взяти участь у перегонах, щоб удосконалити гуму та дослідити її їздові характеристики. Великим плюсом цієї гуми є те, що на шини Тойо ціна завжди залишається доступною. До того ж, компанія пропонує гуму для літнього та зимового сезонів, що дозволить водіям впевнено почуватися за кермом в будь-яку пору року.

Шини Тойо надають можливість водіям вільно управляти своїм авто на сухих і мокрих дорожніх покриттях. Гума характеризується високою зчіпною здатністю і ефективністю гальмування. Резина Toyo дозволяє понизити ризик аквапланування завдяки наявності в ній якісної дренажної конструкції. Завдяки особливій геометрії шин, гума стрімко позбавляється води, бруду та талого снігу. Будь-яка модель шин має власний неповторний дизайн на протекторах, який дозволяє автолюбителям почуватися за кермом в безпеці. Купити шини Toyo можна недорого, адже японська точність в деталях доповнюється доступною ціною.

Порівняти до 4 товарів:

з 864
Ще 20 результатів
з 864
На правах реклами
Догори