Вибрані фільтри

Шини Toyo PROXES CF2

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Продавець

Toyo Proxes CF2 - надійні шини

Дійсно, Toyo Proxes CF2 - це дійсно міцні і надійні шини, їздити на яких вельми приємно, і в нижче ми розповімо, завдяки чому виробникові вдалося добитися відмінних показників.

Отже, Toyo Proxes CF2 - це літні по сезонності шини, без шипів, призначені для легкових автомобілів від провідного японського виробника. Шина має безліч переваг, які роблять їх ідеальними по їзді в місті, в тому числі і по мокрій дорозі.

Виробник, японська компанія Toyo, позиціонує цю гуму CF2 як оновлену і поліпшену версію власної моделі CF. Малося на увазі, що CF2 використовуватимуть для автомобілів підвищених динамічних і потужних характеристик, зокрема для швидкісних авто (але тут варто зауважити, що для даної моделі індекс швидкості складає 210 км/г). Виходить, що для стандартного міського автомобіля, що час від часу виїжджає за місто, це прекрасний варіант.

Секрет шин Proxes CF2 бренду Toyo тримається на трьох китах:

 • продуманий інженерами дизайн,
 • особливий «хитрий» протектор,
 • спеціально підібраний виробником склад гуми.

А тепер по порядку.

1. Особливості конструкції резини Toyo Proxes CF2

На відміну від попередніх моделей, шини Toyo Proxes CF2 сильно відрізняються дизайном і конструкцією відразу за багатьма параметрами. Якщо взяти лише найосновніші і перенести їх на реалії автомобіліста, то обов'язково потрібно сказати про їзду по мокрій дорозі.

Найяскравіше ви відчуєте переваги Proxes CF2, коли сядете за кермо в дощову і сльотаву погоду. Ви здивуєтеся, що їхати легко і приємно, що водіння не доставляє дискомфорту, а машина легко слухається керма. У моделі серйозно переглянуто підхід до виводу води і гарячого повітря із зони плями контакту. Після поновлення рівень зчеплення покришки з покриттям зросла аж на 15% в порівнянні з попередніми варіантами шин Toyo. Тепер, завдяки новому дизайну шини, навантаження по площі плями контакту виявилася рівномірно розсіяним - і вуаля - відмінна керованість, чітка відповідність моменту розгону і гальмування і загальна довговічність гуми забезпечені!

2. Особливості протектора Toyo Proxes CF2

В оновленій версії, якою є Toyo Proxes CF2, конструктори ретельно опрацювали і протектор. Показники поздовжньої жорсткості тут доведені до рівня, коли розробник з упевненістю зміг гарантувати зниження опору кочення. Горизонтально розташовані широкі заглиблення, що знижує до мінімуму небезпеку гідропланування. Продумана система дренажу поєднується з посиленим центральним ребром протектора - це помітно підвищило і міцність шини, і жорсткість її робочої поверхні, а це в свою чергу стабілізувало курсову стійкість автомобіля. Також після поновлення ми маємо максимально низький рівень шуму і шикарну по комфортності поїздку на високих швидкостях, і це при тому, що стійкість і керованість автомобілем виявляються на високому рівні!

3. Особливості складу гуми Proxes CF2

У моделі Proxes CF2, крім перерахованих вище переваг особливу увагу приділено складу гумової суміші. При розробці використовувалися інноваційні, найпрогресивніші технології виробництва. Розробникам вдалося збільшити відсоток вмісту кремнієвого (силіконового) компонента в складі - і ось ми маємо шини з прекрасно зниженим показником опору кочення. А немає опору - немає і великих витрат палива, попросту кажучи, з такими шинами як Toyo Proxes CF2 ви відчутно економите бензин. Але і це не все: спеціальні активні добавки істотно поліпшили зносостійкість, а крім того дозволили колесу жорсткіше зчіплюватися з дорожнім полотном!

Незаперечні переваги моделі Proxes CF2 від Toyo

Автомобілісти вибирають шини Proxes CF2 за прекрасні експлуатаційні якості - ці шини насправді неймовірно приємні в роботі. Фахівці компанії Toyo не дарма працювали над складом гуми, працювали над моделюванням малюнка протектора і розробкою ідеального дизайну конструкції. В результаті ми маємо:

 • рівномірний перерозподіл навантаження по всій поверхні завдяки поліпшеному будовою малюнка протектора,
 • шина відмінно тримає повороти,
 • добре і своєчасно реагує на гальмування і розгін,
 • правильно поводиться на мокрій дорозі,
 • добре зчіплюється з поверхнею при будь-яких обставинах (в літній сезон),
 • практично не чинить опір коченню,
 • особливо міцну і здатну прослужити багато років шину, чому сприяє і дизайн протектора, і гумовий склад і вся конструкція шини в цілому,
 • економить ваші кошти на паливо.

І це далеко не всі переваги - інші ви виділите для себе, якщо прочитали інформацію в розділах вище. Робіть свій вибір, але шину Toyo Proxes CF2 ми рекомендуємо.

Порівняти до 4 товарів:

з 1
з 1
На правах реклами
Догори